PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Poprad
-27%

LIEČIVÝ RAŠELINOVÝ VANKÚŠIK -lieči a uľaví

Nový tovar k prodeji

Rašelinový vankúšik na bolestivé časti tela. Teplá, alebo chladivá aplikácia.
POUŽITIE:
-chronické reumatické ochorenia pohybového ústrojenstva a degeneratívne ochorenia-kĺbov (svalový a kĺbový reumatizmus, artritída, poškodenie platničiek ai.)
-neuralgia, stuhnuté svalstvo
-ischias
-poruchy prekrvenia periférií
-následky nehôd
-náchylnosť k chorobám a kataru
-prechladnutiu
TEPLÁ aplikácia - ohrev sa vykoná vo vodnom kúpeli 8 minút pri 80 ° C, alebo v mikrovlnnej rúre max. 2-3minúty pri 600 W, alebo max. 5 minút - 8 minút v klasickej rúre na pečenie. Pri ohreve zložte bavlnený poťah. Zahriatie je vhodné pri bolestiach krčnej chrbtice, chrbta, obličiek, svalov, kĺbov, poruchy prekrvenia, pri nachladnutí, menštruácii, masážach, rehabilitáciu. Termofor oceníte tiež ak Vaše dieťatko trpí na koliky.

CHLADIVÁ aplikácia - schladenie vykonajte v chladničke po dobu cca 10 minút. Nedávajte do mrazničky. Po ochladení vložíme thermofor do bavlneného poťahu a priložíme na indikované miesto. Ochladenie je vhodné napr. na pomliaždeniny, pre uľahčenie a podporu liečby pri svalovom napätí. Termofor možno tiež využiť na ochladenie nápojov.

Ide o tepelný vankúšik zo špeciálnej fólie, v ktorej je zatavená 100% rašelina. Na rozdiel od klasických termoforov tu nehrozí obarenie pri manipulácii s vrelou vodou. Tento termofor udrží teplo/chlad po dobu až 4 hodín. Vankúšik je opatrený poťahom zo 100% bavlny na suché zipsy, ktorý sa dá prať.
Výrobok má opakované použitie.
Rašelina má silné regeneračné a hojivé účinky, ktoré sa využívajú aj v lekárstve a sú mimoriadne vhodné pre regeneráciu celého tela. Prečo tomu tak je? Rašelina vznikla z blahodarných bylín, tráv a kvitnúcich rastlín, ktoré sa postupom času premenili na liečiv
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 10,99 EUR
Pôvodná cena: 14,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom