Dagmar B. (BBDA)

mimibazar.sk/bbda ID 102045
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

Sandálky Marco Tozzi 2-28350-24 žlté

Nový tovar k prodeji

Marco Tozzi je TOP značka na poli dámskej obuvi. Jedná sa o nemeckú spoločnosť , ktorá sa zameriava  predovšetkým na Taliansky design. Dôležitým faktorom obuvi je jej priedušnosť. Topánky Marco Tozzi nechávajú nohu dýchať čo je pre zdravie veľmi dôležité. Z materiálov sa používa najčastejšie koža alebo imitácia kože , pomocou najmodernejších technológií , čím je dosiahnutá výnimočná vysoká kvalita. Vďaka najnovším technológiám sa topánky vyrábajú s „ANTIshokk“ prevedením , ktorého podstata spočíva v tom, že záťaž pri päte je zmiernená pri každom kroku, tým chráni chrbticu, šľachy a kľby.                                 

Sandálky v kombinácii farieb - žltá, zelená a oranžová  s otvorenou špičkou aj pätou sú tie pravé na letné dni. Sandálky majú 8,5 cm zaujímavý stabilný opätok, ktorý ani nepocítite . Nastaviteľné zapínanie  umožní jednoduchšie obúvanie. Tieto moderné a zároveň aj pohodlné sandálky nesmú chýbať vo vašej letnej výbave. 

Farba: žltá, zelená a oranžová

Materiál: textil

Stielka :  textil + eko koža

Výška opätku: 8,5 cm
Dostupné veľkosti : 38,39,40
Kod : 8191

 

Vnút. dĺžka veľ. 36 je 23 cm, vnút.dĺžka veľ.37 je 23,9 cm, vnút. dĺžka veľ. 38 je 24,7 cm, vnút. dĺžka veľ. 39 je 25 cm, vnút. dĺžka veľ. 40 je 26 cm, vnút. dĺžka veľ. 41 je 26,7 cm 
  • Veľkosť: 39
  • Značka: MARCO TOZZI
  • Poštovné a balné: podľa tarif pošty EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 44,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom