Dušan M. (dusan22)

mimibazar.sk/dusan22 ID 47612
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Trenčín

Elegancia misa 4,6l

Nový tovar k prodeji

Výrobky Elegancia sú fantastickým radom určeným na priame, veľmi štýlové a elegantné servírovanie pochutín na stole. Dizajn výrobkov Elegancia nie je typizovaný a každý výrobok z tohto radu je svojim spôsobom jedinečný. Preto i tato krásna servírovacia sada určite nájde uplatnenie v každej domácnosti.
Luxusna servírovacia sada Elegancia sa vyznačuje svojim vysoko moderným a do detailov prepracovaným dizajnom, napriek tomu však čistým prevedením.
Zvlnený tvar, vysoký lesk a jemná vnútorná textúra dodávajú tejto servírovacej sade tretí rozmer v podobe jasného svetla, ktoré ním prestupuje.
Vsetky misy zo sady Elegancia su skvelo ergonomicky tvarované.
Veko, ktoré misy uzatvára, je celkom novým typom veka Tupperware vytvoreným na základe klasického okrúhleho veka Tupperware, je patentovaný a uzatvára vzduchotesne a vodotesne.
Slúži i k prevozu potravín, napr. na piknik.
Výrobky z radu Elegancia odporúčame umývať ručne jemnou handričkou, tým predídete prípadnému poškodeniu ich exkluzívneho lesklého povrchu.
Výrobky z radu Elegancia nie sú určené na používanie v mikrovlnnej rúre.

Největší mísa o objemu 4,6l, jejíž objem ji předurčuje k podávání čerstvých zelených salátů. Je však také určena na punč, ovocnou bowli nebo nejrůznější míchané nápoje, ať už alkoholické nebo svěží ovocné.

Rozměry:
Objem: 4,6 l
Výška: 13,5 cm
Průměr: 27,2 cm
  • Značka: TUPPERWARE
  • Poštovné a balné: 2,8 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 15,90 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom