PREDÁM NOVÝ TOVAR

Vlákninový komplex- 200 tbl

Nový tovar k prodeji

VLÁKNINOVÝ KOMPLEX je prírodný certifikovaný doplnok výživy zostavený z rôznych druhov vlákniny na podporu detoxikácie a na doplnenie stravy chudobnej na vlákninu.
VLÁKNINA – rastlinné nestráviteľné sacharidy (nazývané tiež balastné látky), ktoré sú súčasťou stien rastlinných buniek. Aj keď patria medzi sacharidy, nedodávajú nám v podstate žiadnu energiu, ale sú dôležité na podporu správneho fungovania tráviaceho systému. Vlákniny sa delia na rozpustné a nerozpustné vo vode.
Vláknina v značnej miere ovplyvňuje funkciu čriev, ako aj hladinu glukózy a cholesterolu v krvi.
ROZPUSTNÁ VLÁKNINA (ako je pektín a hemicelulóza) je využívaná na udržiavanie zdravej hladiny cukru v krvi.
Nerozpustná vláknina (celulóza a lignín) sa nachádza v listovej zelenine, šupkách, orechoch, semienkach, fazuliach a plevách zŕn.
AMARANTOVÁ VLÁKNINA obsahuje okrem dietnej vlákniny aj cenné prírodné minerály (najmä horčík, vápnik, fosfor, železo, atď.).
REPNÁ VLÁKNINA obsahuje vyvážený podiel rozpustnej a nerozpustnej vlákniny. Je využívaná na udržiavanie zdravej hladiny cukru v krvi.
ČAKANKOVÁ VLÁKNINA (tiež známa ako inulín) je rozpustná vláknina, ktorá sa získava z koreňa čakanky. Pomáha vstrebávaniu vápnika
JABLČNÁ VLÁKNINA– Vláknina získaná z jabĺk ja ideálny zdroj vlákniny, ktorá sa používa na podporu správneho fungovania tráviaceho systému.
OVSENÁ VLÁKNINA je zdrojom rozpustnej vlákniny.
  • Rozmery: DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE: 2-4 tablety denne zapiť 250 ml vody
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 10,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom

Podobné ponuky bazárika

Ostatné ponuky bazárika