PREDÁM

NOVÝ TOVAR MARY KAY TimeWise® Matná podkladová báza 3D™

MARY KAY TimeWise® Matná podkladová báza 3D™
 
TimeWise® Matná podkladová báza 3D™ obsahujúca Age Minimize 3D™ Komplex ponúka viac než len bezchybné krytie – dodá vám nadčasovú krásu. Vďaka jej zloženiu bude vaša pleť vyzerať mladšia a bez chybičky. Báza pôsobí ľahko na pleti a celý deň vyzerá prirodzene. 
Odtiene bázy boli vyvinuté s využitím našej exkluzívnej IntelliMatch™ Technológie.Obsahuje Age Minimize 3D™ Komplex, ktorý je obsiahnutý aj v produktoch starostlivosti o pleť TimeWise® Zázračnej kolekcie 3D™.Mastná pleť je 12 hodín pod kontrolouZloženie je odolné voči vlhkosti a potu.Dlhotrvajúci matný vzhľad; báza na pleti pôsobí veľmi

TimeWise® Matná podkladová báza 3D™

Nájdite svoj odtieň matnej podkladovej bázy vytvorenej s využitím našej exkluzívnej IntelliMatch™ Technológie a potom sa už len tešte z krásnej a prirodzene vyzerajúcej pleti. S touto podkladovou bázou sa budete cítiť dobre po celý deň. Podkladová báza obsahujúca náš Age Minimize 3DTM Komplex sa stará o pleť, pomáha ju chrániť pred starnutím a spomaľuje ho. Podkladová báza so zložením absorbujúcim mastnotu sa rovnomerne nanáša a poskytuje stredné až plné krytie, ktoré je možné nanášať v niekoľkých vrstvách.

Charakteristiky zloženia: 
dermatologicky testované;klinicky testovaná dráždivosť pokožky a alergie;neupcháva póry;je vhodná pre citlivú pleť;je vhodná pre používateľky s citlivými očami i nositeľky kontaktných šošoviek;neobsahuje parfumy ani oleje.
ZNAČKA: MARY KAY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2.00
CENA 15,99 EUR
již odpovědělo 6 zájemců
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo