PREDÁM

NOVÝ TOVAR Tupperware Citrolín

Tupperware Citrolín
  
Citrolín je odšťavňovač na citróny, limetky a malé pomaranče. Má ergonomicky prehnutú rukoväť, takže ho môžete pri vytláčaní pohodlne držať v rukách. Má pevne konštruovaný kĺb s vlisovanou skrutkou, ktorá spája hornú a dolnú rukoväť, takže sa nezlomí, keď je na naňho vyvíjaný tlak pri odšťavňovaní. Pri vyvíjaní tlaku na citrusový plod umiestnený v odšťavňovacej priehlbine, dôjde k vytlačeniu celého jeho obsahu až do poslednej kvapky. Citrusový plod je vďaka vyvinutému tlaku prevrátený úplne naruby. Otvory na spodku odšťavňovacej priehlbiny filtrujú dužinu a kôstky bez akéhokoľvek neporiadku okolo. Citrolín je vhodný pre pravákov, aj ľavákov. Môžu ho používať všetci členovia rodiny, či majú ruky malé alebo veľké. V uzavretom stave je ucelený a ľahko sa skladuje.
Ako používať Citrolín: Uchopte Citrolín do rúk a zdvihnite hornú rukoväť. Do odšťavňovacej priehlbiny umiestnite polovicu citrónu alebo limetky šupkou nahor. Hornú rukoväť stlačte smerom dole, až dôjde ku kontaktu šupky s výstupkom na hornej rukoväti. Umiestnite Citrolín nad misu, kanvicu alebo pokrm, do ktorého chcete pridať citrusovú šťavu a stlačte.
Možnosti použitia: Citrolín slúži na vytláčanie šťavy z limetiek alebo citrónov. Môžete ho taktiež použiť na menšie mandarínky. Vylisovanú šťavu použite do šalátov, nápojov, dezertov, alebo na dochutenie rýb, kurčaťa a zeleniny. Je to ideálny produkt na prípravu exotických jedál.
Pred prvým použitím citrolín umyte a vysušte, aj pred uskladnením produkt dôkladne umyte a vysušte.
V ponuke čierny.
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2
CENA 17,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo