Monika S. (zlatic77)

mimibazar.sk/zlatic77 ID 98526
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

EYENLIP® ANTIVRÁSKOVÉ SÉRUM s peptidmi

Nový tovar k prodeji

Luxusné ANTIVRÁSKOVÉ serum na tvár a dekolt s ČISTÝMI prírodnými PEPTIDMI od renomovanej korejskej kozmetickej firmy EYENLIP®

Intenzívna kúra na omladenie pleti a vyhladenie vrások.

Stačí naniesť malé množstvo - PÁR KVAPIEK na vrásky.

VYSOKO koncentrované sérum zmieňuje viditeľné známky starnutia pleti. Udržiava pokožku jemnú, vláčnu a hydratovanú.

Peptidy sú proteíny, ktoré vďaka svojej veľkosti ľahko a efektívne prenikajú do pokožky. Tieto aktívne molekuly vytvárajú v koži komunikačnú sieť, ktorá hlási poškodenie pleti, čím sa formuje nový kolagén. V kozmetike peptidy pomáhajú zlepšiť prirodzený proces uzdravenia pokožky. Sú vhodné pre zrelú pleť.
Peptidy riadia väčšinu procesov v organizme. Vďaka nim správne fungujú bunky, tkanivá aj orgány. Bohužiaľ, organizmus začne časom trpieť ich nedostatkom. Fungovanie organizmu sa zhoršuje a my starneme. Viditeľne sa nedostatok peptidov prejaví na pokožke - ochabnutá a tenšia pleť, prvé vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. Náš organizmus jednoducho presunie peptidy do orgánov, ktoré sú pre náš život dôležitejšie než pevná a pružná pokožka. Nedostatok peptidov začína telo pociťovať už okolo 25 – teho roku.

Dodané peptidy vyšlú organizmu signál, čo má robiť. Na základe tohto signálu začne telo produkovať viac kyseliny hyalurónovej, elastínu, kolagénu a spustia sa regeneračné procesy v pokožke. Väzby medzi bunkami sa posilnia, medzibunkový priestor sa vyplní a pleť je viditeľne napnutejšia, hladšia a pružnejšia. Rany a jazvy sa rýchlejšie hoja a zároveň aktívne peptidy chránia našu pleť pred dehydratáciou a vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. Peptidy sa starajú o pleť na bunkovej úrovni.

Pleť nie len že mladšie vyzerá, ona aj je skutočne mladšia


AŽ 13 ml v ampulke
  • Značka: EYENLIP®
  • Poštovné a balné: 1.9 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 3,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom