PREDÁM

NOVÝ TOVAR Tupperware Formovač cesta so 4ks nádstavcov

Tupperware Formovač cesta so 4ks nádstavcov
Ponúkam na predaj nový a zabalený výrobok formovač cesta v červenej farbe. Plus k výrobku brožúrku s receptami.
Tento výrobok má všestranné použitie a pomocou neho ste schopný vyrábať drobné lahôdky zo všetkých druhov mäsa, morských rýb, alebo zeleniny, taktiež jedlá obaľované, smažené, uvarené, alebo pečené.
Formovač sa stane obľúbeným výrobkom pre deti, môžu s ním vyrábať ľahko a rýchlo krehké koláčiky, pomocou čokoládových vločiek, bonbónov, alebo zmesi orechov. Formovač cesta vyrobí valčeky a tyčinky v rôznych veľkostí iba jedným zatlačením. Hodí sa výborne k výrobe domácich krokiet, nokov a rybích tyčiniek pre potešenie a spokojnosť rodiny a priateľov.
Podložka - pohybuje sa samostatne, keď sa cesto vytláča von z nadstavcov. Obsahuje vyznačený návod, ktorý má pomôcť krájať pravidelné valčeky a tyčinky. Je z ľahkého materiálu, vďaka ktorému sa s ňou dobre manipuluje a ľahko čistí. Piktogramy na spodnej časti podložky pomôžu pri zostavovaní výrobku.
Nádoba - má kapacitu 630ml. Obsahuje protišmykový podstavec, ktorý má zabrániť pohybu výrobku pri jeho používaní. Tvar výrobku je navrhnutý tak, aby mal optimálnu stabilitu. Vďaka veľkému vrchnému otvoru je ľahké jeho plnenie a čistenie.
Škrabka - blokuje potraviny pri plnení nádoby a stláča potraviny. Je ideálna na krájanie cesta a perfektná na naberanie nakrájaných kúskov z podložky.
4 nástavce - nástavec na rolky s tromi valcovými tryskami. Nástavec na malé rolky so šiestimi malými valcovými tryskami. Nástavec na obdĺžnikové rolky. Nástavec ozdobný na domáce sušienky, napr. "esíčka"
Piest - obsahuje špecifický vzor, ktorý má znižovať priľnavosť.
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2
CENA 20,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo