PREDÁM

NOVÝ TOVAR Kočík NEXT AVENUE limited 401silver nature

   
Limitovaná kolekcia s výnimočnými dvoma vzormi a farbami – len 500 kusov. Kočík multifunkčný. Pre každé ročné obdobie, do každého počasia a na všetky spôsoby. Plne vybavené funkciami a príslušenstvom. S veľkou vaničkou a sedadlom s možnosťou nastavenia v smere jazdy aj proti smeru jazdy,ktoré sa skladá spolu s konštrukciou.

Od narodenia do 3 rokov

Kočík 3v1 – je dobre premyslený cestovný systém
Kočík sme navrhli tak, aby slúžil rodičom a deťom od narodenia do 3 rokov. Je prispôsobený potrebám vášho rastúceho dieťaťa – začínate s aničkou, ktorú si zamieňate na konštrukcii s autosedačkou. Keď si myslíte, že dieťa je dostatočne veľké a pripravené na sedenie počas prechádzok, pripojíte pohodlné sedadlo v smere alebo proti smeru jazdy. Chcete niečo viac?

Ľahká a priestranná vanička – druhá detská postieľka pre dieťa
Vanička Espiro NEXT je svetlá s mimoriadne priestranným interiérom. Dno vaničky je vyrobené z odolného plastu, ktorý ju chráni pred poškodením. V spodnej časti vaničky je zabudovaný špeciálny nastaviteľný ventilačný systém – obzvlášť vhodný v lete. Strieška vaničky je zväčšená, má vetracie okno, sklopný šilt ako ochranu proti slnku, integrovanú sieť proti komárom a vnútornú UV tkaninu. Vanička sa ľahko a rýchlo pripevní na konštrukciu.

Odolný a ľahký rám pre dlhoročné použitie
Rám Espiro NEXT bol navrhnutý s myšlienkou, že sa bude používať roky – každý deň, niekoľkokrát denne, v rôznych terénoch za každého počasia. Zaťažený bude tiež množstvom príslušenstva pre dieťa a časté nakupovanie. Je vyrobený z ľahkého a odolného hliníka. Výnimočne jednoduchá montáž. Jeho neoddeliteľnou súčasťou sú 4 nafukovacie kolesá so zabudovaným systémom odpruženia. Nesklame vás v žiadnom prípade!

Pohodlné sedadlo – keď dieťa sleduje svet
Sedadlo
CENA 645,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo