PREDÁM

NOVÝ TOVAR NUK cumlík Trendline DISNEY 0- 6 m.

   
NUK Cumlík Trendline ADORE, SI, V2 (0-6m.)

NUK Trendline silikónový cumlík pre správny vývoj ústnej dutiny dieťaťa, vek 0-6 mesiacov, 1 ks v balení

Cumlíky NUK verne napodobujú matkinu bradavku pri dojčení a dokonale padnú do úst dieťaťa. Vďaka užšiemu plochému tvaru sacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľuste, čo zabezpečuje správny vývoj čeľuste dieťaťa. Plochá sacia časť a hladká spodná strana prinášajú dieťaťu príjemný pocit a podporujú tak prirodzené sanie.

Doporučované expertmi: nové cumlíky NUK upokoja dieťa lepšie ako kedykoľvek predtým

Pretože je pre nás celkový vývoj dieťaťa veľmi dôležitý, chceme, aby každý cumlík značky NUK podporil prirodzený a zdravý vývoj detskej čeľuste. Cumlíky NUK sú na základe najnovších lekárskych poznatkov uspôsobené tak, aby dieťa upokojili ešte lepšie ako kedykoľvek predtým, čoho sme dosiahli vďaka tvaru, ktorý je dieťaťu veľmi dobre známy. Dojčiace matky potvrdzujú, že používanie cumlíkov NUK dojčenia nijako neovplyvňuje *. Mamičky tak majú viac času na odpočinok.

Okrem toho používanie cumlíkov NUK nespôsobuje žiadne ortodontickej problémy, ako napr. Krivé zuby či deformácii čeľuste. Plochý a úzky tvar sacej časti cumlíka minimalizuje tlak na zuby aj čeľusť a necháva v ústach veľa miesta pre jazyk, a teda aj pre prirodzené sacie pohyby. Vďaka tomu sú cumlíky NUK vysoko hodnotené a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami i ortodontistmi.

Cumlíky NUK sú vďaka svojmu trendy dizajnu skvelým módnym doplnkom, ktorý urobí z vašich malých objaviteľov módne ikony. Anatomicky tvarovaná vonkajšiu časť cumlíka nespôsobuje otlačenie a preto je cumlík ideálny pre pohodlné zaspávanie na boku aj na bruchu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje
ROZMĚRY: 0-6 m
ZNAČKA: NUK
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,99
PŮVODNÍ CENA 3,14 EUR
SLEVA 0,47 EUR
NOVÁ CENA 2,67 EUR
doposud žádný zájemce
Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru
(pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)
Login Heslo