PREDÁM

NOVÝ TOVAR OBNOVUJUCI DENNY KREM ULTIMATE

OBNOVUJUCI DENNY KREM ULTIMATE
   
Vysoko účinný obnovovací denný krém s hydratačným účinkom, ktorý oživuje a obnovuje mladistvý vzhľad pleti a zároveň prináša vašej pleti a zmyslom úžasný zážitok. 100% ženám sa zlepšil vzhľad 5 kľúčových znakov starnutia pleti*. Obsahuje OF25.

redukuje vrásky
spevňuje pleť
obnovuje kontúry tváre
Účinok: S obsahom exkluzívnej technológie s využitím legendárnej rastliny Tilicora a vzácnych minerálov, ktoré odstraňujú škodlivé vplyvy a obnovujú tak pleťové bunky pre dokonalú pleť v úžasnom stave. Viditeľne odhaľuje oživenú, mladistvú a podmanivú pleť. Znižuje viditeľnosť hlbokých vrások a obnovuje kontúry tváre, vďaka čomu pleť vyzerá oveľa pevnejšie a elastickejšie.

Výskum** dokazuje, že pleť je okamžite oveľa elastickejšia. Po 2 týždňoch je redukovaná viditeľnosť hlbokých vrások a farebných nedokonalostí. Po 4 týždňoch je pleť pevnejšia a vypnutejšia. Klinicky, dermatologicky a alergiologicky testované. Hypoalergénne. Nekomedogénne.

Použitie: Každé ráno naneste na vyčistenú tvár a krk. Ak potrebujete naneste predtým než sa vystavíte slnečnému žiareniu. Pre najlepšie výsledky pokračujte s Obnovovacím nočným krémom Ultimate Multi-performance.
ZNAČKA: AVON
CENA 6,90 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo