PREDÁM

NOVÝ TOVAR Smecta Go 12 vrecúšok

Smecta Go  12 vrecúšok
SMECTA Go je zdravotnícka pomôcka, ktorá pôsobí na viac typov hnačky.
SMECTA Go je prírodný čistený íl s vysokou väzbovou kapacitou, ktorý sa viaže s hlienom sliznice zažívacieho traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Touto cestou chráni sliznicu proti infekcii a škodlivým látkam a umožňuje rýchlejšie uzdravenie.
SMECTA Go navyše viaže toxické látky produkované infekčným pôvodcom hnačky, nefarbí stolicu, nie je RTG-kontrastná, nezrýchľuje ani nespomaľuje priechod tráviacim traktom.
Vzhľadom k minimálnym nežiaducim účinkom (iba precitlivenosť na účinnú látku alebo zápcha) a neabsorbovateľný sa do organizmu vykazuje SMECTA Go veľmi vysoký bezpečnostný profil pre všetky vekové kategórie. Môže sa užívať v tehotenstve a pri dojčení. Je vhodná pre deti od 8 rokov. Môžu ju užívať aj diabetici. Smecta Go je nová forma Smecta určená na priame použitie. Nemusí sa riediť ani zapíjať. Je teda ideálny pre všetky životné situácie, kde ste v pohybe, na cestách, v zhone.

Chuť
Má príjemnú karamelovo-kakaovú príchuť.

Účinky
SMECTA Go je zdravotnícky prostriedok vo forme perorálnej suspenzie v sáčku určené na priame použitie.

Používa sa na liečbu akútnej hnačky u dospelých a detí starších ako 8 rokov a na liečbu chronickej hnačky alebo bolesťou brucha u dospelých.
SMECTA Go lieči takmer všetky typy hnačky, spôsobenej: vírusy (spôsobujú až 40% všetkých infekčných hnačiek) baktériami toxíny v prípade diétne chyby
Základnou zložkou prípravku Smecta Go je prírodný íl (diosmektit), ktorý pomáha zastaviť a liečiť hnačku a prispieva k úľave pri bolesti brucha. SMECTA Go má mnohostranný účinok: viaže toxické látky a choroboplodné zárodky (baktérie a vírusy) a pomáha ich vylúčiť z tela chráni tráviaci trakt urýchľuje hojenie črevnej sliznice a obnovuje jej prirodzenú mikro
ZNAČKA: SMECTA
CENA 3,50 EUR
již odpověděl jeden zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo