PREDÁM

NOVÝ TOVAR JOKO Veľká Interaktívna kocka pre deti s volantom

  
JOKO Veľká Interaktívna kocka pre deti s volantom, telefónom a klavírom, 18m+

Interaktívna multifunkčná kocka určite poteší a zaujme všetky batoľatá. Kocka sa skladá zo siedmich strán. Na každej strane je ďalšia hračka a vzdelávací súbor.

1. Ružový povrch s klavírom:
Po zapnutí hračka víta dieťa s veselými zvukmi, ktoré povzbudzujú k hraniu.Táto stena má farebné piano a tlačidlá, pod ktorými sú skryté melódie a zvuky nástrojov

2. Zelená trana s volantom:
Tam je spínač zapaľovania, po otáčaní počujeme zvuk spustený motor, volant s húkačkou uprostred, smerovky, tlačidlo plynu a brzdy. K dispozícii je tiež tlačidlo s veselými melódiami.

3. Modrá strana so zvieratami:
Na tejto stene sú gombíky v tvare zvierat, po ktorých počujete zvuky vydávané zvieraťom. Nájdeme tu: mačku, zajačik, pes, vták a slona. Po druhom stlačení zvierat budeme počuť rôzne melódie.

4. Modrá strana s telefónom:
Na tejto stene nájdete telefón, z ktorého môže vaše dieťa volať po vytočení čísla. Telefónny prijímač môže byť vytiahnutý (miesto pre batériu je pod ním). V slúchadle je veselá trubka. Na stene sú tlačidlá s číslami, na ktorých budeme počuť, ktorú číslicu stláčame. K dispozícii sú tiež tlačidlá pre telefónny zoznam a odkazovač.

5. Zelená strana s navijakom:
Tam sú tu farebné spriadače, ktoré sa navzájom spúšťajú. Stačí otočiť ružový kruh.

6. Bočná strana s hviezdou:
Na tejto stene je rotujúca hviezda, po zapnutí ktorej budeme počuť, čo je na danom obrázku: tvary, predmety, členovia rodiny.

7. oranžová bočná strana:
Uprostred tejto strany nájdeme kvetinu, ktorá nám umožní vybrať si ten zvuk, ktorý chceme počuť po stlačení tlačidiel okolo. Môžeme si vybrať rôzne zvuky perkusie, melódie, zvieracie zvuky, iné zvuky.

Vďaka hraniu s kockou bato
PŮVODNÍ CENA 49,00 EUR
SLEVA 8,00 EUR
NOVÁ CENA 41,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo