PREDÁM

NOVÝ TOVAR Micro plus kanvica 1L

   
Micro plus kanvica je 1 litrová nádoba je určená pre rozmrazovanie, ohrievanie a varenie výhradne v mikrovlnnej rúre, slúži taktiež na servírovanie či odmeriavanie. Výrobok sa skladá z kanvice s rukoväťou a otvorom na vylievanie a z vrchnáka s praktickým držadlom.
Vďaka priestornej rukoväti môžete pri vyberaní kanvice z mikrovlnnej rúry pohodlne použiť utierku alebo rukavicu, bez toho, aby ste si parou, vystupujúcou z nádoby, popálili prsty.
Praktické držadlo na vrchnáku je tvarované tak, aby bolo možné s vrchnákom pohodlne manipulovať len tromi prstami, a aby uchopenie bolo ľahké, pevné a bezpečné.
Dva protiľahlé oblúky, ktoré presahujú cez okrúhly vrchnák, majú tiež svoju funkciu. Jeden zakrýva otvor na vylievanie a druhý slúži k tomu, aby sa po jeho stlačení palcom vrchnák nad otvorom na vylievanie zdvihol a bolo možné vylievať tekutinu z kanvice. Pri vylievaní tekutiny môžete vrchnák aj odobrať. Ak chcete nechať v tekutine lyžicu a mať pritom vrchnák na kanvici, stačí jednoducho vrchnák pootočiť o 90o a otvor na vylievanie zostane otvorený...
ROZMĚRY: 15,5cm (priemer), 14cm (výška)
ROZMĚRY: Objem 1 l.
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,4
CENA 18,90 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo