PREDÁM

NOVÝ TOVAR Micro plus kanvica 1L

   
Micro plus kanvica je 1 litrová nádoba je určená pre rozmrazovanie, ohrievanie a varenie výhradne v mikrovlnnej rúre, slúži taktiež na servírovanie či odmeriavanie. Výrobok sa skladá z kanvice s rukoväťou a otvorom na vylievanie a z vrchnáka s praktickým držadlom.
Vďaka priestornej rukoväti môžete pri vyberaní kanvice z mikrovlnnej rúry pohodlne použiť utierku alebo rukavicu, bez toho, aby ste si parou, vystupujúcou z nádoby, popálili prsty.
Praktické držadlo na vrchnáku je tvarované tak, aby bolo možné s vrchnákom pohodlne manipulovať len tromi prstami, a aby uchopenie bolo ľahké, pevné a bezpečné.
Dva protiľahlé oblúky, ktoré presahujú cez okrúhly vrchnák, majú tiež svoju funkciu. Jeden zakrýva otvor na vylievanie a druhý slúži k tomu, aby sa po jeho stlačení palcom vrchnák nad otvorom na vylievanie zdvihol a bolo možné vylievať tekutinu z kanvice. Pri vylievaní tekutiny môžete vrchnák aj odobrať. Ak chcete nechať v tekutine lyžicu a mať pritom vrchnák na kanvici, stačí jednoducho vrchnák pootočiť o 90o a otvor na vylievanie zostane otvorený...
ROZMĚRY: 15,5cm (priemer), 14cm (výška)
ROZMĚRY: Objem 1 l.
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,4
CENA 19,90 EUR
již odpověděli 2 zájemci
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo