PREDÁM

NOVÝ TOVAR Exkluzívne vysoké lodičky, ROZNE VEĽKOSTI

Milé moje zákazníčky,ďakujem Vám krásne, že ste zavítali do môjho obchodíku.Keďže málokto číta podmienky predaja,zhrniem stručne dôležité a potrebné informácie aj pod každý obrázok inzercie.
1. Tovar je objednávaný zo zahraničia (väčšinou je to Čína, USA, Anglicko, Turecko...No čo už dnes nie je vyrobené v Číne?! ;))
2. Objednávam len po odoslaní peniažkov na účet :)
(Hneď po zaznamenanom prijatí, kontaktujem zákazníka o prijatí platby, poprosím ale zanechať po zaplatení vašu adresu, kam si želáte poslať objednaný tovar)
3. Dĺžka dodania je rôzna, viac info v podmienkach predaja.
4. Ak Vám príde tovar a nebudete s ním AKOKOĽVEK spokojný (veľkosť, výzor, kvalita, tvar, farba) peniažky vraciam bez problémov. Poprosím len tovar odoslať čo najskôr,to je moja jediná podmienka,pretože ak je chybný tovar,je možné ho reklamovať u dodávateľa a ja tak nebudem stratová ;)
5. ! *POZOR AKCIA* !
Po každom 5 nákupe nad 50€,je každá 6 objednávka do 60€ ÚPLNE ZADARMO!!!!!Žiadny časový limit!Čiže ak si objednáte dnes a potom máte možnosť využiť akciu hoci aj o rok, akcia bude pre vás zarátaná.(Neplatí však pri vrátenom tovare. Takisto sa nezratávajú ZVYŠKY sumy po objednávkach,čiže ak si niečo objednáte za 80€ a potom opäť za 80€, nepočíta sa to ako zrátaná suma za 160€ čiže 3x za 50€.Ale ráta sa to stále ako 2x za 50eur.Ak si niečo objednáte naraz za 160€ pri jednej objednávke, počíta sa to ako 3x za 50eur.Nepočíta sa poštovné!-viac info v PP.
6.Ak by ste boli s nákupom spokojný,VEĽMI ale naozaj VEĽMI by ma od Vás potešilo hodnotenie, ktoré potrebujem k môjmu obchodíku, a ktoré aj sama rada opätujem,no najlepšie bude,ak sa presvedčíte sami s kvalitou a s vedením môjho obchodíku a objednáte si niečo,čo Vám tzv. "crnkne do nosu" :).Viac info v podmienkach predaja :)
ROZMĚRY: K dispozícii rôzne veľkosti. V prípade záujmu je potrebné napísať dĺžku chodidla v CM. Stačí, ak si obkreslíte vaše chodidlo na papieri, ceruzkou potom označíte najvyšší a takisto aj najnižší bod a s pravítkom alebo metrom si zmeráte vzdialenosť medzi tým
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50
CENA 89,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo