ZĽAVA

Tablet Huawei MediaPad T1 10"

Je nový, zabalený ešte vo fólii, komplet balenie. V Orangei ho predávali za 260 eur.

Stvorený pre výkon
Vďaka výkonnému 4-jadrovému procesoru Qualcomm 1,2 GHz zvláda tablet Huawei Media Pad T1 hravo všetko, čo po ňom budete chcieť. Či už sledujete HD filmy, pracujete na prezentácii alebo hráte hry, tento tablet zvláda všetko bez zaváhania. Disponuje operačnou pamäťou RAM o veľkosti 1 GB. Tá sa postará o operačný systém Android 4.4.4. Interná pamäť má kapacitu 8 GB s možnosťou rozšírenia.

V jednoduchosti je krása
Celohliníkové telo Huawei MediaPad T1 široké iba 8,3 mm o hmotnosti 433 gramov je nie len krásne, ale vďaka jeho kompatibilnej veľkosti si ho budete chcieť vziať všade so sebou. A môžete! Biela farba pôsobí mimoriadne elegantne a nadčasovo. S týmto tabletom budete mať v rukách výkon aj štýl. Jeho ergonomický tvar so zaoblenými okrajmi dokonale padne do rúk. Jeho používanie takto bude veľmi pohodlné a ničím nerušené.

Displej a batéria
9,6-palcový dotykový displej zobrazí obsah v HD rozlíšení 1280 x 800 bodov spolu s 16 miliónmi farieb. Je dostatočne veľký aj na grafickú prácu, surfovanie internetom či pozeranie filmov. Unikátna technológia SmartPower 2.0 zaručí batérii vášho tabletu Huawei MediaPad T1 ďaleko väčšiu výdrž batérie, ako by ste čakali. To znamená viac ako 570 hodín v pohotovostnom režime, až 12 hodín pozerania filmov alebo 6,5 hodín surfovania po internete.

Menej čakania, viac zábavy
S vynikajúcou technológiou ako Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz si môžete užívať sťahovanie super-rýchlosťou až 150 Mbps. Tablet disponuje aj kombinovaným vstupom pre slúchadlá a mikrofón. V zadnej časti nájdete integrovaný fotoaparát s kvalitou fotiek 5 Mpx. Predný 2Mpx snímač poslúži na zachytávanie obľúbených selfies, či komunikáciu prostredníctvom aplikácie Skype. Samozrejmosťou je aj pripojenie
ROZMĚRY: 10 palcový
ZNAČKA: HUAWEI
VELIKOST: L
PŮVODNÍ CENA 119,00 EUR
SLEVA 20,00 EUR
NOVÁ CENA 99,00 EUR
již odpověděl jeden zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo