PREDÁM

Kabelka MARELLA

   
Čierna dierovaná kabelka MARELLA, vzatá asi 5x, top stav ako nová, žiadne poškodenia ani iné známky nosenia, bezchybný stav ako z obchodu, zaujímavá dierovaná kabelka v tvare vaku, tzv. "bucket bag", perfektná letná kabelka, hore sa uzatvára sťahovaním a tiež na magnetku, kabelka je zvonka čierna a zvnútra biela, čo pri dierovaní perfektne vynikne, a tým pádom kabelka nie je iba "nudná čierna", ale biele vnútro ju pekne oživí a vyzerá letne, preto sa pekne hodí aj k letnému outfitu (aj kvôli dierkam aj kvôli bielemu vnútru).
Čo sa týka viditeľnosti obsahu kabelky, tak pre cudzích ľudí sú viditeľné maximálne obrysy predmetov v kabelke, resp. že tam niečo je, ale to, o aký predmet sa presne jedná, je ťažko viditeľné resp.vôbec. Ja teda vôbec nie som "exhibicionista ;-) a vôbec nemám rada, keď mi ľudia vidia do kabelky, ale u tejto mi to vôbec nevadilo, pretože aj tak nie vidno, čo presne v nej máte ;-)
Kabelka sa nosí na pleci, popruh sa dá regulovať/predĺžiť. Kovové časti sú zlaté, vnútro krásne čisté biele, okrem možno dvoch mikrofliačikov, ktoré ani na fotkách nevidno.
Kabelka je vyrobená z kvalitnej odolnej ekokože, vyzerá celkom ako pravá koža.
Dodám s originál dustbagom.
Kúpená v butiku Marella v Centráli v BA za 120 EUR.
ZNAČKA: MARELLA
VELIKOST: M
POŠTOVNÉ A BALNÉ: Podľa tarif SP
PŮVODNÍ CENA 80,00 EUR
SLEVA 25,00 EUR
NOVÁ CENA 55,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
INZERENT PROVÁDÍ POUZE VLASTNÍ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo