PREDÁM NOVÝ TOVAR
-31%

MARY KAY TimeWise® Aktivátor s vitamínom C

Nový tovar k prodeji

TimeWise® Aktivátor s vitamínom C
Ako novinka v kozmetickom priemysle predstavuje TimeWise® Aktivátor s vitamínom C technologický prelom, ktorý dokáže vaše sérum premeniť na super silu s čistým vitamínom C. Nie je to tekutina. Nie je to prášok. Je to revolučná inovácia v starostlivosti o pleť, ktorá jej dodáva čistý vitamín C v podobe malého rozpustného štvorčeka. Je taký malý, že sa vám vojde akurát na špičku prsta; a taký silný, že dokáže vášmu séru dodať super silu s množstvom ďalších benefitov. Už po dvoch týždňoch je pleť žiarivejšia, má jednotnejší tón a jemné aj hlbšie vrásky sú zredukované. Jednoducho v dlani aktivujte jeden štvorček, ktorý sa premení na čistý vitamín C a stane sa super účinnou zbraňou v boji proti starnutiu. Je to jednoducho geniálne.

Už po dvoch týždňoch* je pleť žiarivejšia, má jednotnejší tón a jemné aj hlbšie vrásky sú zredukované.

STRUČNÝ PREHĽAD VÝHOD
Táto novinka v kozmetickom priemysle využíva prelomovú technológiu, ktorá dodáva vašej pleti čistý vitamín C v podobe malého rozpustného štvorčeka.
Len čo sa vám štvorček na dlani rozpustí, stabilizovaný derivát vitamínu C, ktorý je v aktivátore obsiahnutý, sa na vašej pleti premení na čistý vitamín C.
V kombinácii s pleťovým sérom od Mary Kay®** aktivátor výrazne posilní jeho účinnosť.
Dermatologicky testované.
Klinicky testované na podráždenie kože a na alergie.
*Výsledky vychádzajú z nezávislej štvortýždennej klinickej štúdie, v ktorej 29 žien používalo TimeWise® Aktivátor s vitamínom C trikrát týždenne.

**Nekombinujte tento prípravok s prípravkami s ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu alebo s prípravkami na aknóznu pleť.
  • Značka: MARY KAY
  • Poštovné a balné: 2.00 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 22,99 EUR
Pôvodná cena: 33,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom