PREDÁM

NOVÝ TOVAR PROTETIKA ... topánky IBIS veľ.27 SKLADOM

Poštovné ZDARMA pri kúpe 2 párov z nášho albumu.....Kvalitné certifikované topánky z najnovšej kolekcie, celokožené, ortopedické topánky s koženou tvarovanou klenbou,
POZOR : Stav skladu sa nám mení, prosím informujte sa, či máme dostupnú veľkosť, prípadne aký máme v ponuke náhradný model !!!
v ponuke u nás aj iné vzory, výmena je možná, záruka 2 roky samozrejmá....väčšina tovaru hneď k odberu, pri kúpe 1páru poštovné 1,65€, pri 2 pároch obuvi z nášho albumu poštovné ako vždy zdarma...platí aj na prezuvky...protetika, befado....rezervujte si svoj model a veľkosť včas, čoskoro bude vypredaný....
Zdravotná obuv Protetika používa pri výrobe len atestované prírodné materiály. Tiež pôsobí na správne držanie tela a celkový harmonický vývoj dieťaťa.
Kvalitné ortopedické topánočky, celokožené zn. PROTETIKA. Vo vnútri s veľmi dobrou tvarovanou klenbou pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby.
PROTETIKA značku obuvi určite netreba predstavovať, jej tvar napomáha správnemu vývoju chodidla vášho dieťaťa. Použité sú atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú nezávadnosť obuv.
...tovar skladom
...nový tovar každý týždeň
...vyberateľná stielka
...anatomická stielka
...fixácia päty
...prírodný materiál
ZNAČKA: PROTETIKA
VELIKOST: 27
POŠTOVNÉ A BALNÉ: pri 2 pároch obuvi z albumu ZDARMA
CENA 35,80 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo