Monika S. (zlatic77)

mimibazar.sk/zlatic77 ID 98526
Členstvo DIAMANT
AKCIA NOVÝ TOVAR
-15%

GABRIELLE od Chanel, EDP miniaturka HOT NEW 2017 !

Nový tovar v akci

...NAJHORÚCEJŠIA.NOVINKA roku 2017 !!!

Prenádherná ULTRA luxusná vôňa EAU DE PARFUM z rodiny kvetinovo-ovocných s jemnučkým pižmovým podtonom

s krásne zostaveným zložením a výbornou výdržou

Rok 2017 je rokom Gabrielle Chanel. Je pripomenutím, akou úžasnou zakladateľkou tohto francúzskeho módneho domu bola a čo všetko pre neho spravila. Chanel sa rozhodol venovať tento rok Gabrielle Chanel. Rok osláv začal uvedením tašky s rovnomerným názvom – Gabrielle.

S uvedením Gabrielle, Chanel otvára novú stránku vo svojej histórii. Nový názov. Nový flakón. Nový parfum. Nové územie pre vyjadrenie sa a inšpiráciu. V Gabrielle chcel Chanel zdôrazniť ženskosť viac do hĺbky, ctiť jej charakter a vytvoriť vôňu pre všetky ženy, pre ich feminitu, odvahu a hodnoty. Podľa Chanel, je možné novú vôňu opísať ako "abstraktnú kvetinovú". Olivier Polge položiť nový kvetinový sen s ylang-ylangom, jazmínom, pomarančovými kvetmi a tuberózou. Spolu s mandarínkami, grapefruitom, bielym pižmom, santalovým drevom a mliečnymi tónmi táto imaginárna kvetina sa stáva "difúziou svetla s diskrétnosťou, ako keby bola kvetinovou hmlou“.

Na zvýraznenie novej éry, značka navrhla nový tvar flakónu, ktorého tvar nepripomína skvelé klasiky v podaní Chanelu. Flakón je navrhnutý s veľmi tenkých sklenených stien, ktoré sa smerom k stredu jemne a diskrétne zbiehajú. „Luxus je to čo nie je vidieť“, hovorila Gabrielle (Coco Chanel), pre poctu, ktorej je táto vôňa uvádzaná do života.samozrejme ORIGINAL, podobne ako všetky miniatúrky a parfumy, ktoré mám v ponuke- dovoz z Francie

Zloženie:
Hlava: mandarínka, grepfruit, čierne ríbezle

Srdce: tuberóza, ylang-ylang, jazmín, pomarančové kvety

Základ: santalové drevo, pižmo

5 ml s krabičkou vo FOLII - neotváraná
  • Značka: CHANEL
  • Poštovné a balné: 1,9 EUR
  • Už odpovedalo 15 záujemcov
cena: 11,99 EUR
Pôvodná cena: 13,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom