PREDÁM

NOVÝ TOVAR ♥BIO ZELENY CAJ PRE KRASU ZDRAVIE,KRASNU POSTAVU♥

   
Zelený čaj a chudnutie idú ruka v ruke. Pomáhate svojmu smädu,zdraviu,aj postave.Ja osobne verim na vyzivu zvnutra az potom kozmetika. To,čo vlozime do nášho tela,ovplyvňuje naše zdravie,krasu a náladu a matcha je vynikajúcim príkladom,ktorý môže mať výrazný rozdiel v našom zdravi.Keď si zalejete sacok caju zlikvidujete väčšinu vitamínov a minerálov obsiahnutých v listoch!Kedze je Matcha prasok,nevyluhuje sa ale miesa sa priamo do vody.Takže keď pijete MATCHA,absorbujete všetku výživu,ktorú obsahujú listy.Bohatá v antioxidantoch!Antioxidanty sú chemické zlúčeniny,ktoré zabraňujú starnutiu a chronickým ochoreniam.Cize čím viac ich máte,tým lepšie je vaše telo vybavene v boji proti chorobám.
Matcha obsahuje úžasne vysokú hladinu antioxidantov,ktoré spomaľujú poskodenie buniek v nasom tele,čím znižujú risk mutácií buniek a rakoviny a podporujú schopnosť buniek obnovovat sa takze bojuje proti procesu starnutia!Mnohé druhy ovocia a zeleniny obsahujú antioxidanty,ale úrovne nájdené v matcha sú neporazitelne. Jeden šálka caju matcha obsahuje až 100-krát viac antioxidantov ako špenát, 20-násobok množstva čučoriedok alebo granátových jabĺk a 7-násobok množstva ako v pohári zeleného čaju!
ZDRAVOTNE UCINKY:Je bohatá na vlákninu,chlorofyl,vitamíny.Zvyšuje metabolizmus a páli kalorie.Detoxifikuje účinne a prirodzene•Upokojuje myseľ a uvoľňuje telo•Zlepšuje náladu a pomáha pri koncentrácii•Poskytuje vitamín C, selén, chróm, zinok a horčík•Zabraňuje chorobám•Znižuje hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi•Zvyšuje energiu a pokoj.Môže pomôcť koncentrácii na celé hodiny=fakt objavený meditáciou mníchov v Japonsku pred viac ako tisícročím!
Tento caj je organic,vysoka kvalita.Obsah je 40g a vystaci cca 80 salok tohto skraslujuceho napoja:)
ZNAČKA: BIO ZELENY CAJ
PŮVODNÍ CENA 100,00 EUR
SLEVA 10,00 EUR
NOVÁ CENA 90,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo