PREDÁM

NOVÝ TOVAR inovatívny mikroIHLIČKOVÝ DERMAROLLER,

  
HORÚCA inovatívna NOVINKA !!!!!!!!!!!!! Skutočne skvelý DERMA VALČEK...ku skrášleniu VAŠEJ pleti, s mikroihhličkami z lekárskej ocele

TENTO TYP S IHLIČKAMI O PRIEMERE 0,5 mm

Ak máte kožné problémy ako sú akné, jazvy, strie, pigmentové škvrny a podobne, vyskúšajte jeden z najinovatívnejších prostriedkov súčasnej dermatologie. Dermaroller je patentovaný názov pre malý valček osadený stovkami mikroihiel s rôznou veľkosťou.

Pri jemnom rolovaní (peercing-rollling) po pokožke, vytvára valček na pokožke malé neviditeľné vpichy na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky.

Ľudské telo prirodzene reaguje na každé poranienie spustením samoregeneračných procesov. Tieto procesy pokračujú len do štádia, ktoré je nevyhnutné na udržanie tela v zdravom stave.

Pri opakovanom spúštaní ozdravovacieho procesu, podporujeme naše telo aby pokračovalo v regeneračnom procese až do štádia s ktorým sme spokojní.

Dermaroller je určený na:
Odstránenie jaziev, vrások a pigmentových škvŕn
Regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu
Odstránenie strií a celulitídy
Zvýšenie účinnosti vitamínov a ostatných zložiek kozmetických prípravkov
Stimuláciu vlasových korienkov čím sa podporí opätovný rast a zamedzí sa vypadávaniu vlasov

Mezoterapia je liečebný postup, pri ktorom sa do pokožky a do strednej vrstvy kože – praskliny, škáry aplikujú látky, ktoré zlepšujú estetický vzhľad kože. V prípade dermarollovej terapie sa miesto injekčnej ihly využíva spomínaný valček pokrytý stovkami mikroihličiek z ušľachtilej ocele.

Prirodzennou podporou tvorby kolagénu a nových buniek sa koža napne a vyrovnajú sa aj stredne hlboké vrásky či jazvy.

Po dôkladnej dezinfekcii sa najskôr nanesie na pokožku mezoterapeutické sérum (kyselina hyaluronová, depigmentačné sérum.
ZNAČKA: DOVOZ
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,80
CENA 6,99 EUR
již odpověděli 3 zájemci
Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru
(pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)
Login Heslo