PREDÁM

adidas-Supernova Racer Bra W black, PC 39.90€

   
Dámska bežecká podprsenka Adidas ponúkajúca vynikajúci komfort a podporu počas športových aktivít. Vďaka technológii ClimaCool a odvetrávacím zónam rýchlo odvádza pot z povrtchu tela, materiál ClimaLite Soft je jemný a tiež rýchlo odvádza pot a Vy sa môžete plne sústrediť na športový výkon.

Detaily produktu:

vystužená podprsenka
sieťovinová vložka
podpora voľnosti pohybu
mi Coach kompatibilný
reflexné detaily pre dobrú viditeľnosť

Materiál:

89% polyester, 11% elastan

Technológie:

ClimaCool® - je navrhnutý tak, aby reguloval telesnú teplotu počas športovania. Vďaka kombinácii materiálov regulujúcich teplo a vlhko, vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u Vašej pokožky, odvádza oblečenie ClimCool® horúco a pot preč z Vášho tela. Či už budú okolité podmienky akékoľvek, budete sa pri športe cítiť vždy príjemne a sviežo.

ClimaLite® - je materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti. Skladá sa zo 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je viazať tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, čo najrýchlejšie v textile a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musia sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu.
ROZMĚRY: Oblečená párkrát, zle zvolená veľkosť. Nápis CLIMACOOL už nieje vidieť celý, zošúchal sa, ale neuberá na kráse podprsenky. Stále narobí parádu.
ZNAČKA: ADIDAS
VELIKOST: XS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,9
CENA 7,90 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
INZERENT PROVÁDÍ POUZE VLASTNÍ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo