PREDÁM

NOVÝ TOVAR Apollo croissant

Veľké a malé croissanty, jednotlivé koláčiky, pizze z vopred vyrobeného alebo domáceho cesta ako je lístkové cesto, krehké cesto, pikantné a ryžové listové cestá ...
• Sladké a pikantné náplne: džem, marmeláda, horčica s hrozienkami, malé kúsky ovocia ako sú jablká alebo bobulovité ovocie s cukrom a škoricou, malé kúsky čokolády. Mandľové lupienky, malé kúsky mozzarelly, pesto a paradajky, kozí syr s karamelizovanou cibuľkou, špenát a riccota, šunka a ementál, údený losos a čerstvý syr alebo smotana a pažítka, šunka, malé prúžky slaniny a ementál, klobásy nakrájané na malé kolieska, malé klobásky a horčica ...
• Pri použití Apollo Croissantu s archy pikantného a ryžového cesta, použite namiesto Nového valčeka Ručný valček, pretože jedným prstom budete musieť držať cesto uprostred.
• Pripravte si croissanty vopred a zamrazte na inú vhodnú príležitosť. Potom jediné, čo budete musieť urobiť, keď ich budete chcieť konzumovať, bude upiecť ich jednoducho v rúre. Tak budú čerstvé, keď ich budete servírovať.
• Použite lístkové cesto, aby mali vaše croissanty lupienkovú štruktúru a vzhľad a vyzerali, akoby boli upečené u pekára.
• Apollo Croissant môžete tiež použiť pre označenie porcií na torte a môžete vytvoriť rovnaké porcie.
ROZMĚRY: 31*31*3 cm
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: Podľa sadzobníka Slovenskej pošty
CENA 13,90 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo