PREDÁM

SAMSUNG GALAXY S 5 G900

  
Špecifikácia Samsung Galaxy S5 G900
• PRODUKT ROKU 2014 - Finalista
• Popis produktu
• Samsung Galaxy S5 je vybavený 16MP fotoaparátom so selektívnym a automatickým zaostrovaním s funkciou HDR. Nevadí mu prach, pot, piesok, mráz ani dážď. Je prvým telefónom na svete, ktorý má snímač tepu srdca. Odomknúť si ho môžete vlastným odtlačkom prsta. Má veľký Full HD displej, ktorý sa sám prispôsobuje. Inteligentný Galaxy S5 má režim vysokej úspory batérie, vďaka ktorej vám telefón vydrží dlhšie a behom minúty si môžete stiahnuť film, pretože smartphone ponúka technológiu Downland Booster, ktorá kombinuje Wi-Fi pripojenie so sieťou 4G LTE. Samsung Galaxy S5 je čiernej farby so špeciálnym čiernym obalom, originál na Samsung Galaxy S5 = kompatibilný s mobilom.
Profesionálne fotografie
Vždy ste si priali vyfotiť fotografiu s rozmazaným pozadím tak, ako to vedia majstri fotografovia? S Galaxy S5 tú možnosť máte – má totiž funkciu selektívneho zaostrovania. Zameria sa na najdôležitejší objekt a umelecky rozostrí pozadie. Tento smartphone so 16Mpx fotoaparátom má tiež bleskurýchle automatické zaostrovanie.
Aj keď svetelné podmienky nie sú priaznivé. Funkcia HDR zaručí vyrovnaný kontrast, živé farby a výslednú fotografiu zobrazí v reálnom čase.
Odolný voči vode a prachu
Toto zariadenie hravo prekoná prach, pot, piesok, mráz a ani dážď mu nevadí. Zoberte telefón so sebou, nech už idete kamkoľvek.
Snímač tepu a odtlačkov prstov
Samsung Galaxy S5 je prvým telefónom na svete, ktorý ponúkol snímač tepu srdca. Zameria ho úplne jednoducho – dotykom. Telefón má tiež inteligentné zabezpečenie. Odomknete ho pomocou odtlačku svojho prsta.
Displej s čistými farbami
Prvotriedny displej s Full HD rozlíšením analyzuje svetlo okolia a ideálne prispôsobuje obrazovku tak, aby vyzerala čo najlepšie.
ROZMĚRY: Profilové foto je len ilustračné. Doplnky mobilu nabíjačka a USB káblom, slúchadlá, originálny obal na tento typ mobilu. Všetko v 100% stave. Mobil používaný v orange sieti 1,5 roka. Najlepší osobný odber z dôvodu dôveryhodnosti predávaného mobilu.
ZNAČKA: SAMSUNG
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 5,-
PŮVODNÍ CENA 299,00 EUR
SLEVA 99,00 EUR
NOVÁ CENA 200,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo