PREDÁM

Playtex Drop-ins Antikolikové vložky do fľaše 235

 
Balenie je otvorené, chýbajú 2 ks .
Na 235 ml
Tieto jednorázové vkladacie vložky pri použití s ​​NURSERY fľaše znamená menej vzduchu, ktorý často spôsobuje koliku bábätka.
Ako dieťa kŕmi, tieto vložky by zmluvu, čím sa zabráni vákuum z tvarovania vo fľaši. Preto, žiadny vzduch mieša s mliekom čo znamená, že vaše dieťa nebude prijímať vzduch, ale iba mlieko.
Vaše dieťa môže tiež kŕmiť vo vzpriamenej / semi-zvislej polohe pri používaní týchto contractible predčasného in - to je vysoko odporúčané pediatrami, ktoré pomáhajú znižovať zápal stredného ucha.
Okrem zdravšej výživy pomocou Pokles NURSERY systému, ale aj prekladá k pohodliu pri kŕmení fľaše. Tieto pokles iny sú na jedno použitie a preto nie je potrebné oplachovať alebo umyť Nursery fľašu. Stačí použiť a zlikvidovať! Skvelé pre cestovanie do miest, kde nie je umyť bod pre vás opäť znovu použiť fľašu!
Fantastický pre viacnásobné kanály v jednom dni, keď sa zúčastňujete celodenný seminár alebo výletné cesty, kde musíte vziať so sebou dieťa, jednoducho zastaviť a krmivá preč potom zlikvidovať!
ROZMĚRY: 235 ml
ZNAČKA: PLAYTEX
POŠTOVNÉ A BALNÉ: obyčajne 0,95 alebo doporučene za 1,70 eur
CENA 9,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo