Monika S. (zlatic77)

mimibazar.sk/zlatic77 ID 98526
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

NÁRAMOK s natural zeleným MALACHITOM

Nový tovar k prodeji

Jediný KUS !!!!!!!!


Nádherný ENERGETICKÝ indický ročne robený NÁRAMOK

z prekrásneho ZAUJÍMAVÉHO prírodného zeleného MALACHITU

Rozmery :
pružný natahovací STREČ

priemer guličiek 8 mm


O polodrahokame MALACHIT:
má nesmierne veľkú moc. Malachit zosilňuje kladné ale aj záporné energie. Uzemňuje duchovnú energiu do pôdy. Niektorí mineralógovia si myslia, že malachit sa stále vyvíja a že raz bude patriť medzi najdôležitejšie liečiteľské kamene. Je to ochranný kameň. Pohlcuje negatívne energie a znečisťujúce látky, ktoré odoberá priamo z atmosféry alebo aj z ľudského tela. Pred a po použití by sa mal poriadne malachit vyčistiť - najlepšie keď sa nechá položený na slnku na kryštáli kremeňa. Nikdy nepoužívajte soľ, lebo by zničila povrch malachitu.

Takisto vstrebáva znečistenie plutóniom a ochraňuje pre žiarením všetkého druhu. Mal by ho mať doma každý, kto žije v blízkosti jadrovej elektrárne alebo zdroja prírodnej rádioaktivity.

Liečebné použitie:
malachit je mimoriadne všestranný liečivý kameň. Je zvlášť užitočný pri potlačovaní kŕčov, aj menštruačných. Uľahčuje pôrod, niekedy sa mu hovorí, že je to kameň pôrodnej baby. Rezonuje so ženskými pohlavnými orgánmi a lieči pohlavnú nerovnováhu. Znižuje krvný tlak, lieči artritídu, astmu, epilepsiu, zlomeniny, opuchy kĺbov, patologické výrastky, nevoľnosť pri cestovaní, závraty, nádory, slinivku brušnú, slezinu a prištítnu žľazu.

Dáva do súladu DNA a bunečnú štruktúru. Zlepšuje imunitu. Podporuje odbúravanie jedovatých látok v obličkách, znižuje okysličovanie tkanív.
Malachit čístí a aktivuje čakry a umožňuje naladenie na duchovného sprievodcu.
  • Značka: DOVOZ
  • Poštovné a balné: 1,90 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 3,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom