PREDÁM

Hra na PS3 RATCHET and Clank Tools of Destruction

  
predám hru RATCHET and Clank Tools of Destruction Platinum, hraná len mojim synom, plne funkčná bez poškodení.
POPIS:
Kombináciou Ratcheta a Clanka s epickým príbehom a pohlcujúcim gameplayom, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction vtiahne hráčov do obrovskej novej galaxie, ktorá je oveľa rozmanitejšia a interaktívnejšia ako kedykoľvek predtým. Gigantickí nepriatelia, rušné mestá a skvelé súboje s bossmi robia z Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction sofistikovanú, no na druhej strane humornú adventúru pre fanúšikov všetkých vekových skupín.

Po záchrane nespočetného množstva planét od desivej skazy a vydobytí si statusu intergalaktickej celebrity, sa Ratchet spolu s Clankom rozhodli pre zaslúžený odpočinok. Ratchetovi však nedá pokoj jedna vec a stáva sa čoraz viac a viac nervóznym. Sirota z vesmíru, ktorá nevie nič o svojej minulosti, jeho rodine alebo o svojich Lombax koreňoch. A nikto, vrátane Clanka mu nedokáže odpovedať na jeho otázky.

Nanešťastie pre Ratcheta sa o jeho pôvod začína zaujímať aj cisár Percival Tachyon. Túžba po pomste hnusného tyrana starobylej rasy zvanej Cragmite, monštier podobných odpornému hmyzu, je taká veľká, že si zaumienil odprevadiť z tohto sveta aj toho posledného Lombaxa. Keď Tahyonove vojská obkľúčia Ratcheta s Clankom v ich domovskej galaxii, si naši hrdinovia uvedomia, že musia rýchlo utiecť, aby zabránili jej zničeniu. Vo svojom zúfalstve Ratchet a Clank ukradnú imperiálnu vojnovú loď Tachyona a vydávajú sa na svoje zatiaľ najväčšie dobrodružstvo. Na dobrodružstvo, ktoré nielen odhalí tajomstvo Lomabaxov, ale aj do krajností otestuje silu ich priateľstva.
ZNAČKA: PS3
CENA 14,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
INZERENT PROVÁDÍ POUZE VLASTNÍ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo