PREDÁM NOVÝ TOVAR

Náhradný cumel NATURAL na fľašu AVENT Natural 0m+

Nový tovar k prodeji

Cumlík Natural na fľašu AVENT Natural s 1 otvorom mini - novorodenecký prietok má menšiu dierku, vďaka ktorej je prietok kontrolovanejší a mäkká štruktúra cumlíka sa vernejšie podobá prsníku.
Extra mäkký silikónový cumlík s povrchovou zamatovou úpravou.

Použitie jedine s fľašami Philips AVENT Natural.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý má inovovaný dvojitý ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka Vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti Vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Neobsahuje BPA

Nezabudnite, že vekové údaje sú iba približné a každé dieťa sa vyvíja inak. Sama zistíte, kedy je Vaše dieťatko pripravené prejsť na rýchlejší prietok, pretože sa pokúša sať mlieko rýchlejšie a môže počas kŕmenia prejaviť únavu alebo sklamanie.
Pre lepšiu orientáciu sú balenia cumlíkov AVENT Classic i Natural farebne rozlíšené podľa jednotlivých veľkostí, čo Vám pomôže nájsť správnu veľkosť prietoku.
Balenie cumlíkov je po 2 kusoch.

Dojčenské fľaše AVENT Natural musia byť používané s cumlíkom AVENT Natural.
Na dojčenské fľaše AVENT Classic môžete použiť cumlík AVENT Natural, ktorý má na základni tesniaciu manžetu, široký tvar podobný bradavke a jedinečný lupienk
  • Značka: AVENT
  • Poštovné a balné: prevod 2,50€, dobierka 3,50€ EUR
  • Už odpovedal jeden záujemca
cena: 6,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom