PREDÁM

NOVÝ TOVAR Podpora pŕs XTREME BRA

Podpora pŕs XTREME BRA
   
Ak vás trápi, že vaše poprsie nie je dostatočne veľké, alebo je ovisnuté, neočarujúce, je tu novinka vo forme podprsenky, ktorá upraví tvar poprsia v priebehu niekoľkých sekúnd.
Postačí použiť X trembru spolu s Vašou obľúbenou podprsenkou a Vaše prsia sa dvihnú, získajú plný a zmyselný vzhľad. Za niekoľko sekúnd sa Vaše prsia vizuálne zväčšia o jedno až dve čísla. Inovatívny systém kríženia sa ramienok na chrbte zabraňuje hrbeniu sa, čím zabraňuje aj bolestiam chrbtice. Tento systém spolu so zdvihnutím poprsia ideálne vymodeluje tvar Vášho hrudníka a Vaša postava bude pôsobiť elegantne a štíhlo .
Odporúčaná tiež ženám po pôrode, ktorým po kojení poprsie ochablo. Vďaka použitiu korigujúcej podprsenky sa opäť vrátite k veľkým výstrihom.
Bez zásahov plastického chirurga, bez použitia nepraktických a nepohodlných silikónových vložiek dvihnete poprsie hore a dopredu a tak vizuálne korigujete jeho vzhľad. Konečne sa budete cítiť sebaisto a žensky.

Veľkosť si vyberiete na základe obvodu pod prsníkmi. Nevyberajte si prosím ani väčšie, ani menšie číslo. Ak sú Vaše rozmery hraničné, vyberte si väčší rozmer.

Veľkosť S obvod pod prsníkmi 65 – 75 cm

Veľkosť M obvod pod prsníkmi 75 – 85 cm

Veľkosť L obvod pod prsníkmi 85 – 95 cm
ZNAČKA: ORIROSE
VELIKOST: S
POŠTOVNÉ A BALNÉ: prevod 2,50€, dobierka 3,50€
CENA 9,50 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo