PREDÁM

NOVÝ TOVAR skvelé dámske triko ADIDAS

   
tričko adidas CLIMACHILL je žluté barvy. Na levém ramene strieborné logo a na druhom 3 strieborné pruhy
U krku je fialové lemování.
Dámské tričko je vhodné pro sportovní i volnočasové využití.
Technologie:
Climachill-ClimaChill je najmodernejšia technológia zaisťujúca maximálnu priedušnosť, ventiláciu, odvodu potu a tiež dosahuje maximálny chladivého efektu. Nič lepšie v aktívnom chladení nenájdete.
Technológia ClimaChill funguje na troch hlavných princípoch:

V oblečení, v miestach hlavnej teplotné zóny tela, sú vo vnútornej časti oblečenia umiestnené hliníkové čiastočky (malé metalické body), ktoré pri kontakte s pokožkou okamžite navodzujú chladivý pocit.
V oblečenie je vo vnútornej časti použité nové ploché vlákno subzero, ktoré obsahuje titán. Ten oveľa lepšie uvoľňuje teplo od tela ochladzuje ho. Ploché vlákno navyše zväčšuje kontaktnú plochu s telom a umožňuje tak odvádzať ešte viac tepla.
Vlhkosť a teplo je z vnútorných vlákien odvedené do vonkajšej vrstvy tvorené vláknami Polar. Tieto vlákna sú veľmi ľahká a maximálne priedušná, takmer ako sieťovina, čo umožňuje rýchle odparovanie potu a dokonalú ventiláciu.

Testovanie oblečenie ClimaChill dokonca prebiehalo v extrémnych podmienkach a na robotovi citlivom na teplotu. Testy preukázali, že sa jedná o nejprodyšnější oblečenie, aké kedy adidas vytvoril. Pocit ochladenie vás nakopne ešte k vyššiemu výkonu aj v najväčšom zápale hry.
ZNAČKA: ADIDAS
VELIKOST: M
CENA 16,90 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo