PREDÁM

NOVÝ TOVAR Celustin - masážny olej

Celustin - masážny olej
Tento produkt je vhodný na príznaky: celulitída,strie,pre krásu.....

Výrobca : TOPVET

Balenie : 200 ml

Záruka : 30 mesiacov


Popis


Celustin – zmess proti celulitíde - masážny olej professional

Celustin - masážna olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc.Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie kožnej tkaniny a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukových buniek.Aktívne látky zvyšujú elasticitidu a rozpúšťajú drobné jazvičky v podkoží.Pre dosiahnutie max.účinku doporučujeme problematické partie tela precvičiť.Spoločné posobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.Aroma použitých silíc stimuluje ,posobí ako afrodiziakum a upravuje krvný obeh.


Použitie : je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný k dlhotrvajúcej rehabilitačnej , relaxačnej i športovej masáži. Pre dosiahnutie maximálneho účinku doporučujeme problematické partie tela precvičit. Společné pôsobenie silic a ĺahkého precvičenia vedú k likvidácii tukových buniek a vyhladeniu pokožky.


Ingredients(INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Tocopheryl Acetate


Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na priamom slnku.Chránit pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.


Všeobecné upozornenie: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Pozor !!! P
ZNAČKA: TOPVET
CENA 4,10 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo