PREDÁM

NOVÝ TOVAR L´AVIVAGE 2in1 lily of the valley

L´AVIVAGE 2in1 lily of the valley
LILY OF THE VALLEY - avivážny kondicionér, 750ml

Svieža kvetinová vôňa s bohatým základom, ktorý tvorí tradičná konvalinka.

Avivážny kondicionér L´AVIVAGE je dvojzložkový antistatický, zmäkčovací a neparfumovaný prostriedok, ktorý sa pridáva do posledného plákania v práčke alebo pri ručnom praní.

PRVÁ ZLOŽKA ANTISTATICUM je rovnako účinná, ako u bežnej aviváže - odstráni elektrostatický náboj a čiastočne zmäkčí vlákno bielizne.

DRUHÁ zložka Elastil ME je podobná silikónom, ktoré sa pridávajú do vlasových kondicionérov. Elastil zmäkčuje vlákno ešte lepšie a oveľa viac ako prvá zložka a navyše s každým ďalším praním sa jeho zmäkčovací účinok zlepšuje - násobí sa. Platí teda pravidlo, že čím viac L´AVIVAGE používate, tým je vaša bielizeň mäkšia a mäkšia ....

Preto získate s L´AVIVAGE už po treťom praní o cca 300% lepšie zmäkčovacie účinky ako pri použití obyčajnej aviváže zo supermarketu bez Elastil ME.

TREŤOU výhodou je, že naše avivážné kondicionéry obsahujú 4 x viac parfumového oleja, než tá najlepšia značková aviváž zo supermarketu.
Bielizeň vonia intenzívne, dlhodobo a vôňa je stabilná aj po procese sušenia horúcim vzduchom v sušičke bielizne. Aj po sušení v sušičke si zachová veľmi príjemnú a silnú vôňu.

ŠTVRTOU výhodou je obsah čistého extraktu z ALOE VERA BARBADENSIS. Teda zložky s priaznivým a upokojujúcim vplyvom na pokožku.

750 ml zodpovedá 4,5 l bežnej aviváže.
ZNAČKA: DEDRA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,30
CENA 4,79 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo