AKCIA

NOVÝ TOVAR AKCIA- kefa detská TANGLE TEEZER Magic FLOWERPOT

 
Ihned k odberu-Úžasná cenaaaaa!!!!ručím za originalitu- balenie od výrobcu!!! v priehľadnej krabičke!!!farba presne ako na hlavnej fotke
Neváhajte, na objednávku pre Vaše princezničky, úžasná kefa- pre Vaše princezničky, farba ako na hlavnej foto, neváhajte, nádobka sa dá používať na uskladnovanie gumičiek, sponiek. má nádherný dizajn, vrelo odporúčam, super tip na darček!!!! ihned k odberu!!!!
Tangle Teezer Detský rozčesávacia kefa Rozčesávacia kefa v kvetináčika je detskou verziou kefy Tangle Teezer a vyznačuje sa rovnakými skvelými vlastnosťami. Tento "čarovný kvetináč" sa ľahko uchopitelným rozčesávacím kefou v tvare kvetiny umožňuje dievčatku česať si vlásky ako dospelá a pritom zostať malou princeznou. Po vybratí kvetinky z kvetináča nájdete vnútri tajnú skrýšu na sponky, gumičky alebo iné poklady. Rozčesávacia kefa Tangle Teezer funguje ako žiadny iný kefu alebo hrebeň. Jeho štetiny sú špeciálne rozvrhnuté a majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Použitie je rýchle a jednoduché a tak bude kefovanie pre Vaše dieťa naozaj príjemné, bez bolesti a slzičiek. Počas pravidelného používania sami uvidíte a ucítite zmenu - vlásky budú pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie.

Určené pre: Deti
ZNAČKA: TANGLE TEEZER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,80
PŮVODNÍ CENA 12,00 EUR
SLEVA 2,01 EUR
NOVÁ CENA 9,99 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo