PREDÁM

NOVÝ TOVAR GS Condro FORTE 180,výh.dvojbalenie+hrejivý gel

GS Condro FORTE 180,výh.dvojbalenie+hrejivý gel
GS Condro FORTE obsahuje glukozamín sulfát – najlepšie klinicky overenú účinnú látku zo skupiny SYSADOA (odkaz na Richy F. et al. Arch Intern Med 2003; 163(13): 1514–1522), ktorý je pre svoje priaznivé pôsobenie na kĺbovú chrupavku cenený odborníkmi z celého sveta. Vďaka svojim vlastnostiam je odporúčaný odbornými lekármi EULAR.

GS Condro FORTE obsahuje v dennej dávke 1600 mg čistého glukozamín sulfátu, resp. GS, v unikátnej forme GS Clini-Q®, čo je zárukou 100% kvality.
Originálna kvalita GS Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. Každá šarža GS Condro FORTE je totiž kontrolovaná na obsah účinnej látky v medzinárodne akreditovanom laboratóriu.

Zloženie je naviac obohatené o vitamín C, ktorý je nevyhnutný pri tvorbe kolagénu v kĺbových chrupavkách.

GS Condro Forte bolo testované Reumatologickým ústavom v Prahe. 8 z 10 užívateľov sa po jeho užívaní cítilo výrazne lepšie.
Maximálny komfort:
S GS Condro FORTE stačí pre dosiahnutie žiaduceho efektu užívať iba 2 tablety denne. Tablety je možné užívať naraz alebo v dvoch denných dávkach. Pre ľahšiu prehĺtateľnosť majú tablety GS Condro špeciálny tvar a povrchovú úpravu ETS2-TABS®.

Vďaka modernej ETS2-TABS® Technológii spracovania tabliet ponúka GS Condro FORTE nielen maximálnu účinnosť pre Vaše kĺby, ale aj maximálny komfort pri užívaní. Ten je podľa súčasných poznatkov rozhodujúci pri dlhodobom užívaní kĺbových prípravkov pre ich priaznivý účinok na kĺby.


Bezpečnosť:
GS Condro FORTE je prípravok určený pre dlhodobé užívanie a spĺňa požiadavky na vysokú bezpečnosť. GS Condro FORTE je možné bezpečne kombinovať s liekmi proti bolesti a zápalu (tzv. nesteroidnými antireumatikami, ako napr. ibuprofén, diklofenak atď.).

Odporúčané dávkovanie:
Užívajte 2
ZNAČKA: GREEN SWAN
CENA 61,50 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo