PREDÁM

NOVÝ TOVAR GS Imunostim- 30 tbl.

GS Imunostim- 30 tbl.
Výživový doplnok s cukrom a sladidlom
dy prípravku:
• príjemná mentolová príchuť,
• obsahuje vitamín C.Bakteriálne lyzáty
Bakteriálne lyzáty sa získavajú z baktérií, ktoré patria medzi najčastejších pôvodcov infekcií horných ciest dýchacích. Ide o neškodné čiastočky, ktoré samy nemôžu ochorenie vyvolať. Ale zachovávajú si určité znaky, ktoré sú pre pôvodné mikroorganizmy špecifické.

Vitamín C
Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80 %. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Vitamín C potrebujeme pre správnu funkciu imunitného systému.
Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, v období chrípok, pri prechladnutí a iných infekčných ochoreniach, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínu C majú najmä fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.

Imunitný systém
Imunitný systém slúži k obrane organizmu pred cudzorodými látkami a mikroorganizmami, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našom prostredí. Bunky imunitného systému sa neustále učia tieto látky rozpoznávať a odstraňovať ich z tela. Preto je vystavenie týmto podnetom pre správne fungovanie imunitného systému a vysokú odolnosť veľmi dôležité.Zloženie:

Dextróza, sladidlo (sorbitol), zmes bakteriálnych lyzátov, xanthanová klovatina, kyselina askorbová, škrobový sirup, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, mastenec, acetylovaný monoglycerid), aróma (mätová silica).

Výživová zložka


V 1 tablete


% RVH

Zmes bakteriálneho lyzátu


50 mg


*

Vitamín C


10 mg


12

ZNAČKA: GREEN SWAN
CENA 5,79 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo