AKCIA

NOVÝ TOVAR NÁHRDELNÍK s natural dúhovým MESAČNÝM KAMEŇOM

  
Nevšedný ručne robený NÁHRDELNÍK z prekrásneho

z natural dúhového MESAČNÉHO KAMEŇA - MOONSTONE - nálezisko SRI LANKA- silný liečivý polodrahokam

Rozmery :
dlžka 46cm + stredová časť 4 cm

priemer guličiek od 6 až po 14 mm


SOLID SILVER PLATED/


O polodrahokame Moonstone:

Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnozrivé schopnosti. Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov. Stačí ho držať v receptívnej ruke alebo si ho dať na noc pod vankúš - odpovede sa dostavia. V prípade náramku, ho stačí nosiť ma ruke...

Čistí od negatívnej energie. Posilňuje “ženskú” stránku - akceptáciu, prispôsobivosť, dosahovanie cez postupné usmerňovanie. Nastoľuje pokoj mysle, vyrovnanosť a harmóniu a podporuje telepatiu.

Liečebné využitie:

vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme. Mesačný kameň pozitívne vplýva na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny, vylučovať z tela jedovaté látky a zadržovať tekutiny.

Prináša úľavu pri degenerativných zmenách kože, vlasov, očí a niektorých orgánov, ako je napríklad pečeň a slinivka brušná. Má výborný vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a aj na kojenie.
ZNAČKA: DOVOZ
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,8
PŮVODNÍ CENA 6,99 EUR
SLEVA 1,00 EUR
NOVÁ CENA 5,99 EUR
již odpověděl jeden zájemce
Inzerent přijímá objednávky pouze od registrovaných uživatelů Mimibazaru
(pokud chcete nakupovat, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit)
Login Heslo