PREDÁM NOVÝ TOVAR

MARY KAY® TimeWise MIKRODERMÁLNA SADA Plus

Nový tovar k prodeji

V ponuke rôzna kozmetika MARY KAY za bezkonkurenčné ceny, dovoz z USA! Nakuknite a ušetrite na poštovnom!


TimeWise® Mikrodermálna kolekcia PC 70 EUR!

1. Fáza: Intenzívny peeling 70 g
2. Fáza: Upokojenie a vyhladenie 29 ml

Táto dvojfáová procedúra okamžite bráni výskytu jemných liniek, znižuje výskyt ozšírených pórov a vytvára viditeľne jemnejšiu, hladšiu pleť, ktorá má zdravý, žiarivejší lesk.

1. Fáza: Intenzívny peeling je moderným prípravkom, ktorý obsahuje kľúčové exfoliačné prísady, ktoré používajú dermatológovia na to, aby pleti okamžite dodali energiu tým, že účinným spôsobom odstránia odumreté kožné bunky zvnútra a v okolí okrajov pórov. Tento proces pomáha znižovať výskyt pórov. Krémový prípravok tiež vyživuje a rozmaznáva pleť vo vnútri prostredníctvom zvýšenej mikrocirkulácie. Tá na povrch pokožky privádza kyslík, čím stimuluje krvný obeh a vytvára tak zdravý, žiarivejší vzhľad pokožky.

2. Fáza: Upokojenie a vyhladenie vyživuje a rozmaznáva pleť na povrchu prostredníctvom exkluzívneho komplexu z troch čajov, vitamínov, antioxidantov a látok proti podráždeniu, ktoré rozmaznávajú jemnú, hladkú pokožku, ktorú tak zanechala 1. Fáza: Intenzívny peeling.

S TimeWise® Mikrodermálnou kolekciu Plus získate okamžité prínosy vylepšenej mikrodermabrázie, teraz obohatené o Sérum redukujúce póry. Prípravky kolekcie zlepšujú štruktúru pokožky a viditeľne menia jej vzhľad, čím vytvára bezchybne vyzerajúcu pleť. Už po jednom použití sú jemné linky menej nápadné a póry sa zdajú byť menšie. Vhodná na všetky typy a tóny pleti.

Nemastná a neparfumovaná.
Klinicky testovaná a na podráždenie pokožky a alergiu.
Hypoalergénna. Nekomedogénna (neupcháva póry).​
  • Poštovné a balné: 2 EUR
  • Už odpovedalo 66 záujemcov
cena: 49,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom