PREDÁM

NOVÝ TOVAR Kami -drevená detská posteľ komplet 180x80

Nádherná farebná posteľ z masívu pre Vaše detičky, výhodou je že sú aj so zábranou aby Vám drobec počas spánku nespadol, hlavne pre menšie deti ktoré zmenili postielku za postel. Postel je nízko nad zemou, kompletná s roštom , 8 cm matracom a šuplíkom,farbena a lakovana eko vyrobkami pre bezpecnost deticiek. Rôzne farebné variácie na výber , farby si mozte pokombinovat rozne,inej farby posteľ,inej farby šuplík . Veľkosť je 180 cm na 80 cm, odporúčaná váha dietata do 95 kg.Váš drobec s radosťou vymení postielku za túto posteľ.Mam aj mensie velkosti 160x70 a 160x80. Dodanie do 2 -4 týždnov.

Dovoz až domov grátis našou dopravou,nie kuriérmi !!!

Ku posteli viem dodať aj plachty jersey a frote a nepremokavy potah na matrac. Taktiez penove ochranne matrace na zabranu okolo postele .Foto dole pod textom :-)
CENA 199,00 EUR
již odpověděl jeden zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
UPOZORNĚNÍ:
Ak objednávate posteľ z dreva v BIELEJ farbe ,mali by ste vedieť že na miestach kde su letokruhy -senky mozu pustat zivicu. je to bohuzial prirodny jav a neda sa ovplyvnit , no a na tych miestach moze farba aj zozltnut. Nevstahuje sa na to reklamacia
Login Heslo