Zuzana K. (aliass)

mimibazar.sk/aliass
ID 38748
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Poprad
-26%

BOBBLE Filtračný džbán, 2 l + FILTER

Nový tovar k prodeji

Unikátny filtračný džbán Bobble Jug sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej domácnosti. Na rozdiel od bežných filtračných kanvíc, džbán Bobble nemá prestupnú komoru na vodu určenú na prefiltrovanie, ale dochádza k priamej filtrácii a preto je časové oneskorenie filtrovanej vody výrazne nižšie. Vychutnajte si čistú vodu z elegantného džbánu a ušetrite peniaze aj prírodu.

Parametre:
Objem: 2 litre
Materiál: copolyester, polypropylén.
Po vybratí filtračného košíčka do džbánu môžete nakrájať napr. citrón, limetu, natrhať mätu, atď.
Inovačným systém priamej filtrácie.
Džbán má duté ucho pre čo najväčší objem.
Šetrí peniaze aj prírodu, vďaka eliminácii spotreby vody v PET fľašiach.
Neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC.

Džbány Bobble Džbány Bobble boli vytvorené Move Collective, LLC a boli navrhnuté priemyselným dizajnérom Karimom Rashidom. Džbány Bobble obsahujú uhlíkový filter, ktorý odstraňuje chlór a nečistoty z obecnej pitnej vody. Sú vyrobené z recyklovateľných materiálov a sú bez BPA, ftalátov a PVC. Technológia Bobble sa usiluje o zmenu návykov spotrebiteľov pitnej vody a bola uverejnená v niekoľkých tlačových článkoch v New York Times, O: The Oprah magazine, alebo Fast Company.

Všetky klasické filtračné kanvice majú tzv. prestupovú komoru – priestor oddelený od hlavnej časti, kde je umiestnená voda, ktorá čaká na prefiltrovanie. Voda z tejto komory prekvapkáva do hlavnej časti a často je potreba ju viackrát dolievať, čím vzniká frustrujúce časové oneskorenie, ako je voda vôbec pripravená na konzumáciu. Džbán Bobble žiadnym podobným hendikepom netrpí vďaka inovačnému systému priamej filtrácie.
  • Značka: BOBBLE
  • Poštovné a balné: 2,6 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 29,90 EUR
Pôvodná cena: 39,90 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky