Zuzana K. (aliass)

mimibazar.sk/aliass ID 38748
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM NOVÝ TOVAR
-24%

MIOSOLO LATKOVA PLIENKA

Nový tovar k prodeji

farba: zelena, biela, malinova

Novinka.

Nová látková plienka Miosolo je najjednoduchšie používanou plienkou pre rodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite, výkonu a vzťahu k životnému prostrediu, ale ocenia jednoduchosť použitia a s tým spojenú úsporu času.

Ľahká manipulácia s plienkou pri nasadzovaní je zaistená použitím optimalizovaných pásikov suchých zipsov Velcro ®, vďaka nim plienka dieťaťu dokonale padne. Dva rady patentiek umožňujú nastavenie plienky od narodenia až do doby, kedy dieťaťa prejde na nočník.Unikátnym spôsobom kombinuje výhody plienok All in One s kapsovými a vytvára tak úplne novú
kategóriu. Superabsorpčné a pritom rychloschnúce jadro je spojené s plienkou a jedným pohybom sa vyberie či zasunie späť. Pri praní a sušení je tak veľmi dobre prístupné pre pracie prostriedky a potom schne odparovaním z oboch strán. V prípade potreby sa môže vložiť dovnútra ešte extra vkladača pre ďalšie zvýšenie kapacity.Miosolo využíva najnovšie poznatky z oblasti funkčných textilných materiálov a dlhoročných skúsenosti výrobcu, získaných výrobou a predajom látkových plienok v 60-ti krajinách sveta.
  • Poštovné a balné: 1,5 EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 15,00 EUR
Pôvodná cena: 19,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom