PREDÁM

NOVÝ TOVAR MAXI diplomat - 30x27x11cm SUPER CENA!!!

   
IHNEĎ K ODBERU!!! PROSÍM ČÍTAJTE PODMIENKY PREDAJA!!!
Na syr, suché salámy, pečivo, chlieb,...
Malý diplomat je ideálny na uchovanie rôznych druhov krájaných syrov ale aj salám, ktoré v ňom uložené zostanú dlho čerstvé. Podnos je elegantný a vhodný na servírovanie priamo aj na stôl. Diplomat je revolučným výrobkom vhodným na skladovanie v chladničke, pretože minimalizuje problémy kondenzácie a zápachu na zanedbateľnú úroveň.
Výrobok sa skladá z 3 častí: obojstranne použiteľného podnosu, priehľadného veka a mriežky Condens Control bielej farby (pri novom type diplomatu je mriežka súčasťou veka a tvorí s ním jeden celok) Systém CC umožňuje odvod nadmernej vlhkosti zvnútra a súčasne zabraňuje prenikaniu tekutín, pevných látok a mikroorganizmov, ktoré by mohli ohroziť kvalitu syra, dovnútra nádoby. Týmto spôsobom zostáva klíma vnútri nádoby optimálna pre zachovanie pôvodnej chuti, konzistencie a vône syra. Výrobok je perfektný na každodenné použitie. Navyše sa jeho dizajn hodí i na servírovanie.
Popis výrobku:
• Systém Condens Control umožňuje odvod nadměrné vlhkosti zevnitř a současně zabraňuje pronikání tekutin, pevných látek a mikroorganismů, které by mohly ohrozit kvalitu sýra, dovnitř nádoby.
• Tímto způsobem zůstává klima uvnitř nádoby optimální pro zachování původní chuti, konzistence a vůně sýra.
• V lednici nezaznamenáte žádné pachy pocházející ze sýrů.
• Díky tomu, že víko má klenutý tvar, tak i přesto, že mřížka je rovná, kapky zkondenzované vody budou stékat podél stěn víka, a ne po sýrech. Na mřížce nedochází k žádnému srážení vody.
• Slouží ke skladování a servírování všech druhů sýrů a udržuje je lahodné a déle čerstvé. Možno v nem skladovať i pečivo, chlieb, rožky. Funkce je stejná jako u chlebniku.
Rozmer: 30x27x11cm.
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,2
CENA 21,95 EUR
již odpovědělo 5 zájemců
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo