PREDÁM

NOVÝ TOVAR Ultra pro lasagne 3,3l - DVE FARBY!!!

IHNEĎ K ODBERU!!!
S Ultra Pro pečiete, servírujete, mrazíte aj ohrievate!
Ultra Pro je novou generáciou Tupperware riadu do rúry a umožňuje vopred uvariť jedlo, zmraziť v mrazničke, ohriať v rúre a potom podávať, to všetko v jednej jedinej nádobe. Pre svoj elegantný vzhľad a výhodu teplotne odolného materiálu (do 250 ° C) sa rad Ultra Pro stáva pre vašu kuchyňu nepostrádateľným. Či ste začiatočník alebo profesionál, Ultra Pro ponúka nekonečnú škálu možností pre každého z vás, počnúc varením, pečením, restovaním, podávaním - možnosti sú neobmedzené (chlieb, kurča, zemiaky, cestoviny). Mäso bude chrumkavé aj s kôrkou napriek tomu, že nádobu po celý čas necháte zakrytú. Je vhodná i do mikrovlnky. Ľahko sa umýva.

Hlavné znaky a prednosti:
• Rad Ultra Pro je vyrobený z exkluzívneho ľahkého materiálu, ktorý odoláva teplotám od -25 ° C do 250 ° C.
• Ultra Pro Lasagne 3,3 l a Veľké veko 1,2 l sa nehodí do mikrovlnných rúr kvôli veľkým rozmerom nádob a taktiež sa z ekonomického hľadiska neodporúča ohrievať v mikrovlnke veľké množstvo jedla.
• Rozšírený okraj na nádobách Ultra Pro umožňuje bezpečné uchopenie nádob a zabraňuje ich vykĺznutiu pri manipulácii v rukaviciach. Uzamykacie detaily na okrajoch nádoby poskytujú väčšiu stabilitu v prípadoch, keď sa jedna nádoba otočí a poslúži ako veko na priklopenie druhej nádoby.
• Ultra Pro je vhodné na varenie alebo pečenie niekoľkých jedál naraz:
o Lasagne 3,3 l s vekom alebo bez neho.
o Prevrátené veko: použite ho ako plytkú nádobu na varenie, pečenie a podávanie (napr. pečené ovocie alebo restovaná zelenina) alebo s prevrátenou nádobou 3,3 l umiestnenou na jej povrchu (napr. na pečenie mäsa).
o Nádoba Lasagne 3,3 l slúži ako vysoké veko pre nádobu 5,7 l: vznikne obzvlášť vysoká nádoba na pečenie hydiny alebo iného mäsa.
o Vrstvené v
ZNAČKA: TUPPERWARE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,2
CENA 89,95 EUR
již odpověděli 4 zájemci
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo