Dušan M. (dusan22)

mimibazar.sk/dusan22
ID 47612
Členstvo ZAFÍR
PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Trenčín

CITROLÍN - NOVINKA - čierny

Nový tovar k prodeji

Citrolín je odšťavňovač na citróny, limetky a malé pomaranče. Má ergonomicky prehnutú rukoväť, takže ho môžete pri vytláčaní pohodlne držať v rukách. Má pevne konštruovaný kĺb s vlisovanou skrutkou, ktorá spája hornú a dolnú rukoväť, takže sa nezlomí, keď je na naňho vyvíjaný tlak pri odšťavňovaní. Pri vyvíjaní tlaku na citrusový plod umiestnený v odšťavňovacej priehlbine, dôjde k vytlačeniu celého jeho obsahu až do poslednej kvapky. Citrusový plod je vďaka vyvinutému tlaku prevrátený úplne naruby. Otvory na spodku odšťavňovacej priehlbiny filtrujú dužinu a kôstky bez akéhokoľvek neporiadku okolo. Citrolín je vhodný pre pravákov, aj ľavákov. Môžu ho používať všetci členovia rodiny, či majú ruky malé alebo veľké. V uzavretom stave je ucelený a ľahko sa skladuje.
Ako používať Citrolín: Uchopte Citrolín do rúk a zdvihnite hornú rukoväť. Do odšťavňovacej priehlbiny umiestnite polovicu citrónu alebo limetky šupkou nahor. Hornú rukoväť stlačte smerom dole, až dôjde ku kontaktu šupky s výstupkom na hornej rukoväti. Umiestnite Citrolín nad misu, kanvicu alebo pokrm, do ktorého chcete pridať citrusovú šťavu a stlačte.
Možnosti použitia: Citrolín slúži na vytláčanie šťavy z limetiek alebo citrónov. Môžete ho taktiež použiť na menšie mandarínky. Vylisovanú šťavu použite do šalátov, nápojov, dezertov, alebo na dochutenie rýb, kurčaťa a zeleniny. Je to ideálny produkt na prípravu exotických jedál.
Pred prvým použitím citrolín umyte a vysušte, aj pred uskladnením produkt dôkladne umyte a vysušte.
  • Značka: TUPPERWARE
  • Poštovné a balné: 2,9 EUR
  • Už odpovedalo 14 záujemcov
cena: 18,99 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky