PREDÁM NOVÝ TOVAR

Prsia extra+línia- 100tbl- prírodný produkt

Nový tovar k prodeji

Stimuluje organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs. Na rozdiel od klasickej hormonálnej terapie pôsobia zároveň ako prevencia výskytu nádorov závislých od hladiny estrogénov (nádory prsníkov, vaječníkov).

Špeciálna kombinácia účinných fytohormónov (angelica sinensis, wild yam, fenugreek, black cohosh, damiana, extrakt z chmeľu), doplnené o účinky výťažkov z ovsa a najdôležitejších minerálov pre zdravie prsníkov a pohlavných orgánov ženy – prírodná náhrada estrogénov s ochrannými faktormi.
trvalé zväčšenie pŕs
odburávanie tukového tkaniva a redukcia hmotnosti
zmiernenie menštruačných bolestí a úprava nepravidelného menštruačného cyklu
prírodná náhrada klasickej hormonálnej terapie (klimaktérium)
efektívne pôsobí proti osteoporóze
priaznivé účinky na psychiku, pôsobí proti akné a tvorbe vyrážok
zachovanie mladistvého vzhľadu
Pôsobenie účinných látok v prípravku na odstraňovanie príčin ochorení na základe najnovších skúseností:
Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížené hladiny týchto hormónov majú za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs. Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, sa zaraďujú medzi fytoestrogény - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs.
Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov, má vplyv na veľkosť poprsia, podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, upravuje bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, má ukľudňujúce účinky, odstraňuje návaly tepla a klimakterické príznaky.
Viac e-mailom
  • Rozmery: Spôsob užívania: 2 tablety ráno a 2 tablety večer po dobu 3 mesiacov, potom užívať 1 balenie/ 100tbl/ prípravku každých 6 mesiacov ako udržiavaciu dávku
  • Už odpovedal jeden záujemca
cena: 28,00 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom