PREDÁM

NOVÝ TOVAR LeapFrog Tag Jnr. Book Disney Cars -Ihneď k odberu

LeapFrog Tag Jnr. Book Disney Cars -Ihneď k odberu
   
LeapFrog™ je tvorca unikátnych vzdelávacích hračiek pre deti. Tieto hračky a knihy sú navrhnuté tak, aby deti boli už od malička v kontakte s cudzím jazykom.
LeapFrog Tag Junior Reading System™ pre mladšie deti vo veku 2-4 rokov (ja si myslím, že aj pre staršie detičky) sa skladá z dvoch častí:

1. LeapFrog Tag Junior Book Pal (čítací panáčik) pre deti vo veku 2-4 rokov, ktoré pri dotyku s knihou číta nahlas slovíčka, celé vety alebo celý text, ak sa dotkne obrázka, opíše ho, ak sa dotkne postavičiek, tie začnú rozprávať, spievať,... Kniha doslova ožíva v rukách dieťaťa. Môže samé objavovať, zažívať dobrodružstvá spolu s jeho obľúbenými postavičkami.

2. LeapFrog Tag Junior Books (interaktívne Tag Junior knihy) – momentálne je na výber 14 rôznych titulov v kategórii Tag junior (deti vo veku 2-4 rokov), ktoré dieťa môže zbierať a vytvoriť si svoju prvú vlastnú knižnicu.

Kniha LeapFrog Tag Junior Book - Disney Pixar Cars
Vydajte sa na cestu plný dobrodružstvom a naučte sa všetko o tvary s pomocou známych postavičiek z rozprávky "Cars". Viac ako 24 hravé aktivity a 130 audio odpovede podporujú deti v učení cudzieho jazyka a zároveň pomáha vybudovať dôveru s knihami. Rodičia sa môžu pripojiť k on-line ® Learning Path sledovať čo ich dieťa číta, ktoré aktivity má rado, ako napreduje a aké robí pokroky pri rozvíjaní svojich čítacích schopností.
Vhodné pre deti od 2 rokov.
ZNAČKA: LEAPFROG
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 0,8
CENA 14,00 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo