AKCIA

NOVÝ TOVAR ♥♥♥HUGO BOSS Nuit Pour Femme 75ml ♥♥

♥♥♥HUGO BOSS Nuit Pour Femme 75ml ♥♥
Dostupné i originál 50ml balenie.
Perfektný večerný doplnok ženy Boss, ktorý dotvorí jej vzhľad predtým, ako vyjde z domu. Témy hlavy, srdca aj základu odrážajú očakávania z prichádzajúcej noci.

Tvorca vône to dosiahol použitím zmyselných kvetín fialky a jazmínu, ktoré vytvárajú vo vôni ženskú auru, zatiaľ čo kombinácia broskyne a aldehydov v úvodných tónoch má v sebe oslňujúcu žiarivosť. Výsledkom je dokonale vyvážená vôňa Boss Nuit Pour Femme, ktorá zvýrazní vzhľad každej ženy, obklopí ju sebaistotou a ženskosťou pri prípravách na vzrušujúcu noc, ktorá ju čaká.
Boss Nuit Pour Femme - zloženie

Hlava - vrchné tóny vyjadrujú vzrušenie a očakávania ženy Boss, ktoré ju sprevádzajú počas prípravy na špeciálny večer. Šťavnatá biela broskyňa sa spája s nádherne žiarivým akordom aldehydov pre svieži iskrivý efekt.

Srdce - pod modernými tónmi hlavy sa odkrýva srdce zložené zo ženských sofistikovaných tónov - jazmínu a buketu bielych kvetín. Zmyselnú hebkosť im dodáva fialka.

Základ - vôňa je pretkaná zvodnými tónmi, ktoré s prichádzajúcim včerom ešte viac rozvíjajú svoj sýty plný charakter a odrážajú zmyselnosť ženy Boss. Pulzujúce tóny machu sú ozvenou dynamického charakteru vrchných tónov, kým hrejivé dreviny a krémový santal vôňu obohacujú vláčnosťou a jemnosťou.

"Boss Nuit Pour Femme pre mňa predstavuje naozaj zmyselný ženský pafrum. Je perfektný na noc, pretože je veľmi zvodný, a súčasne elegantný" Gwyneth Paltrow.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20
CENA 29,99 EUR
již odpovědělo 18 zájemců
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo