PREDÁM

NOVÝ TOVAR Bioderma Photoderm Anti-Age krém SPF 30

   
IHNEĎ K ODBERU !!! Veľmi účinná slnečná ochrana s vyhladzujúcim a spevňujúcim účinkom, spomaľujúca starnutie, určená na ochranu tváre, dekoltu a rúk.

• Systém filtrujúci žiarenie prípravku Photoderm Anti-Age SPF 30 proti starnutiu je zárukou nepretržitej a homogénnej UVA a UVB ochrany. Jedinečné pôsobenie prípravku proti “extrémnemu-UVA” žiareniu spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie. Účinná anti-UVB ochrana prípravku chráni pokožku pred spálením a tým pred prípadným nebezpečenstvom opakovaného a dlhodobého pobytu na slnku.
• Patentovaný komplex bunkovej BIOochrany Cellular BIOprotection®, obsiahnutý v prípravku, bezprostredne chráni bunky pred škodlivými účinkami UV lúčov a súčasne stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni jej DNA.
• Photoderm Anti-Age SPF 30 proti starnutiu spomaľujte tvorbu výrazných a jemných vrások vznikajúcich pri pobyte na slnku a zabraňuje zvýrazneniu pigmentových škvŕn. Photoderm Anti-Age SPF 30 proti starnutiu je bohatý na zvlhčujúce, spevňujúce, obnovujúce a vyhladzujúce aktívne zložky a udržiava mladistvý vzhľad pokožky.
• Photoderm Anti-Age SPF 30 proti starnutiu nespôsobuje tvorbu komedónov, je vode a slnku odolný.
ZNAČKA: BIODERMA
PŮVODNÍ CENA 18,30 EUR
SLEVA 2,00 EUR
NOVÁ CENA 16,30 EUR
již odpověděli 4 zájemci
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(neztrácejte naději, může se jednat o přeměření nebo dotaz)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo