HELENA B. (chella)

mimibazar.sk/chella ID 32380
Členstvo DIAMANT
PREDÁM NOVÝ TOVAR

STIMUL-balzam.....50ml

Nový tovar k prodeji

Pleť:

všetky typyPopis:

Jedinečný ľahký výživný krém s výrazným profylaktickým účinkom na zvýšenie imunity pokožky a celého organizmu. Zabezpečuje optimálne dýchanie a výživu kože. Vhodný na všetky typy pleti.
Účinok:

Harmonicky stimuluje prirodzenú imunitu organizmu. Urýchľuje regeneráciu epidermy a posilňuje výmenné a reparačné procesy v pokožke. Zlepšuje krvnú mikrocirkuláciu, a tým rozpúšťa infiltráty v zapálenej oblasti. Pôsobí bakteriocídne a protizápalovo. Účinný prípravok pri nachladnutí a rekonvalescencii.


Návod:

Aplikovať na miesta lymfatických uzlín ako prevenciu každé ráno a večer, pri prechladnutí aj niekoľkokrát za deň. Tiež je možné použiť ho ako denný krém na celú tvár.

Zloženie:

emulzný komplex, destilovaná voda, výťažok z echinacei purpurovej, olej zo zrniek hrozna viniča hroznorodého (hroznový olej), olejový výťažok zo žihľavy dvojdomej, výťažok z myšieho chvosta obyčajného, glukonát zinočnatý, výťažok koreňa sladkého drievka hladkoplodého, éterické oleje z čajovníka, levandule lekárskej, cyprusu vždyzeleného, myrhy a monardy, beta-karotén
  • Značka: MIRRA LUX
  • Poštovné a balné: 2.10€ EUR
  • Doteraz žiadny záujemca
cena: 20,78 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom