PREDÁM

NOVÝ TOVAR MIRRA LUX....OCENENIE MODRA PLANETA 2000

MIRRA LUX....OCENENIE MODRA PLANETA 2000
•bez parfumácie - Všetky naše prípravky sa vyznačujú živou prírodnou vôňou, ktorá vychádza iba z obsiahnutých rastliných komponentov a produktov mora•bez živočíšnych tukov, hormónov, konzervačných látok a syntetických farmakologických prípravkov.
sila prírodných produktov – výťažky z vysoko kvalitných rastlín, cenné rastlinné oleje, éterické oleje, morské riasy, čierna a červená ikra, vysokohorské mumio, včelie produkty, sopečné bahno, sapropel. Ikry a mlieč z lososovitých rýb sú unikátne komponenty kozmetiky MIRRA LUX. Na ich báze vyrábame omladzujúce prípravky. Naša technológia spracovania ikier vrátane placenty je patentovaná a vo svete nemá obdobu.
•vysoko kvalitná voda z artézskych studní, upravená špeciálnou metódou. Používame tú najčistejšiu vodu z artézskych studní, ktorú spracovávame patentovanou technológiou. Voda uchováva všetko bohatstvo minerálnych látok a získava tak rad nových zázračných vlastností.
•vyrábaná patentovanými technologickými výrobnými postupmi - metóda rotačnej kavitácie, emulgácie za studena, emulgácie ikry vrátane placenty, výroba mikrokapsulí. Pri výrobe používame inovačné vedecké postupy - pri získavaní aktívnych ingrediencií, aj pri spracovávaní hotových produktov•transdermálny efekt, úplne unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni – aktívne gélové a emulzné častice 500x menšie ako kožná bunka . Naša produkcia je založená na báze mikrokapsúl a mikroemulzií s optimálnym rozmerom a rovnakou veľkosťou častíc. To umožňuje výrobkom MIRRA LUX rýchlo vsiaknuť do pokožky a pôsobiť s maximálnym účinkom.
•vákuovo balená špeciálnou nemeckou technológiou•s klinickými testami v špičkových ústavoch – žiadne atesty na zvieratách. Vo všetký
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 0.10
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo